Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátság vagy több? Nem...

Barátság vagy több? Nem szeretném, ha szerelem lenne, nem szeretném elveszíteni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy 14 éves lány, én meg 18 éves vagyok. Minden titkunkat megosztjuk egymással. Én jövőre egyetemre megyek, ő pedig középiskolába. Mindezzel semmi gond sem lenne, de egyre többet kezdek érezni felé. Amikor nem tudunk találkozni vagy beszélni, akkor nagyon hiányzik és elég sokat gondolok rá most már minden nap. Ez van kb. 1-2 hete. Nem akarom, hogy a barátságunk rámenjen erre, a szerelmet sem akarom érezni, mert akkor nem lesz másik olyan személy, aki meg tudna érteni. Egymásnak segítünk mindig minden helyzetben. Őt is én tudom megérteni a legjobban és az ellentéte is tökéletesen igaz ránk.

2014. okt. 1. 21:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!