Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismer valaki hasonló programot...

Ismer valaki hasonló programot, mint a Tinder? Kiegészítés lent

Figyelt kérdés
22/F, egy csúnya szakítás után hosszú idővel, viszont elveszett a "képesség", hogy könnyedén közeledjek a nekem tetsző lányok felé. Egyelőre az ilyesmi megy a legegyszerűbben, remélhetőleg ez később változni fog. Egyébként "nagydumás" vagyok, csak a jég megtöréséig nehezen jutok el személyesen. Valaki tud segíteni?
2015. jan. 19. 22:20
 1/3 anonim válasza:
Hot or not. De a tinder jobb:)
2015. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mondjuk nem tudom, mit erőlködök, visszajelölnek a lányok tinderen, de csak elenyésző esetben írnak vissza. gondolom nekik van vagy napi 80 match, és mindenki bombázza őket. kicsit ki kéne már merészkednem a "való világba" :)
2015. jan. 19. 22:28
 3/3 anonim válasza:
1es vagyok. Hat igen, ez igaz:D bar nekem eddig egy csaj osszejott tinderrel.. ossz meg pillanatokat, es irj nekik sokszor:D
2015. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!