Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha tinderen, vagy...

Lányok ha tinderen, vagy akármelyik internetes ismerkedős oldalon, vissza jelöltök valakit és rátok írnak akkor miért nem írtok vissza?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

mert nem jössz be nekik, egyszerű.

Vagy a fényképed nem, vagy az írási stílusod, vagy esetleg más.

2015. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de az is lehet hogy szimplán csak nem nézi az oldalt :D
2015. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1.kommentelő,direkt oda írtam h ha visszajelölnek:D,szóval emiatt zárom ki azt h nem jövök be nekik,mivel kép alapján jelölnek be
2015. jan. 16. 14:19
 4/9 A kérdező kommentje:
de ezt már mástól is hallottam,szóval ezért nem értem az egészet:D
2015. jan. 16. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert egy nap bejelölik őket 100-an, abból 80-an írnak nekik, tehát egyértelmű, hogy nem írnak vissza mindenkinek.
2015. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ebben lehet valami,de inkább ismerkedem személyesen az a legbiztosabb,leszarom a netes ismerkedést
2015. jan. 16. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert éppen mással ismerkedem. Tinderen pl. bejelölök 10 pasit, abból 8 választ engem, 6 rámír... ha abból az első nagyon szimpi, a többinek már nem írok vissza.
2015. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem írok vissza, mert van olyan, hogy egy srác nem annyira jön be, de tudom, hogy ha olyan a személyisége még lehet, hogy bejönne és ezért adok neki egy esélyt. Csak valami olyasmit kell írnia, ami megfog. (Pl. ne olyat, hogy szia cica....:D)
2015. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt kérdezhetném én is a fiúktól. :D Háromból egy sem írt vissza... Pedig mindegyikőjük aktív volt. :D 16L
2015. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!