Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetek, ha 20on éves...

Mit tehetek, ha 20on éves srácként is azért vagyok szűz, mert csak a kövér lányoknak jövök be, nekem viszont a vékony, magukra odafigyelő igényes szebb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Lejjebb adod az igényed, vagy szüzen halsz meg, vagy prostizol.
2014. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
te is legyél vékony, magára odafigyelő igényes szép lány.
2014. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vagy tanulj meg csajozni ;)
2014. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én sportolok, van alakom, rengeteget tanulok, dolgozom, takarékoskodom a pénzzel, humoros vagyok és szeretnek a barátaim nem tudom mi lehet a baj, lejjebb adni az igényeket, hát jah talán az alkohol segíthet de az is csak ugye egy egy estére
2014. dec. 23. 23:02
 5/17 A kérdező kommentje:
tudok csajozni, sok sok pua taktikát stratégiát elsajátítottam, az ellen viszont nem tud egyik "csodamódszernek" hazudott marhaság sem tenni hogy kinek jövök be és kinek nem...
2014. dec. 23. 23:11
 6/17 anonim ***** válasza:
A pua stratégiával kitörölheted a seggedet, kérdező.
2014. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
aham mint minden más stratégiával :D
2014. dec. 24. 00:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Pontosan. A csajozás olyan megmérettetés, ahol mindenki más kérdéssort kapott. Nem tudsz a szomszédról puskázni, és nem létezik mindenkire ráhúzható instant stratégia. Az egyetlen sokat ígérő módszer, ha tanulsz a csajoktól. Kavarjál néhány "kövérrel". ha csak azok buknak rád, és figyelj rájuk. Tanuld meg, mikor mit éreznek, mit akarnak hallani, tanuld ki a női gondolkodást. Csak így lehetsz sikeres.
2014. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem tetszenek a kövér lányok, akkor ne foglalkozz velük! Kavarnod se kell velük, inkább légy nyugodt és keresd azt a lányt aki tetszik neked, és vele éld át az első alkalmat!

Elég nagy hülyeségnek tartom ezt az éld ki magad fűvel fával mentalitást, aztán keress jó nőt, mert ha nincs gusztusa hozzá, akkor bele se kezdjen, mert nem sül ki belőle semmi jó, pláne akkor ha a lány érez valamit a párja viszont nem. No meg minden lány más mást szeretnek, más jön be nekik, ennyit azokról a túl hypeolt tapasztalatszerzésekről. Amúgyse szeretik a nők azt, ha túlságosan akarsz valakit, ezért kell lenyugodnod, nem hiába nincs párja a sok aggódó, idegeskedő embereknek, mert nem vonzzák a nőket, engem se vonzana egy ilyen lány.

A puát meg hagyd a p...ba, inkább legyen egyéniséged. Fizetni érte a legnagyobb pénzkidobás!

Ha sportolsz rendesen hagyd az alkoholokat is a fenébe! :D

2014. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt és sokat tapasztalt nőként Miquel mesterrel értek egyet. Noha valóban minden nő más, az alapséma mindig ugyanaz. Ugyanazt szeretik hallani, ugyanattól olvad el minden női szív. Ezért olyan sikaresek a nős férfiak, ha szeretőt keresnek, mert ők tudják, mitől döglik a légy.
2014. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!