Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz szingliként kezdeni az...

Gáz szingliként kezdeni az egyetemet? Lesz ott lehetőségem ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottunk a barátnőmmel. Lényegében közbe ráeszméltem, hogy majdnem az összes lány, akit ismertem közben kapcsolatba lépett, barátzónázott vagy megsértődött rám, hogy nem őt választottam anno (persze volt olyan, akinek be se jöttem). Most érettségire készülök és jók az esélyeim egy a városomban található egyetem mérnöki karára bejutni (vidék).

A kérdésem, hogy ki lehet-e építeni az egyetemi évek alatt a 0-ról esetleg egy kapcsolatot? Egyetemi bulikon meg lehet találni az új ismeretségeket?

Kicsit megrendült az önbizalmam, mert lényegében a kapcsolat vége fele sok volt a vita és a barátnőm mindig azzal érvelt, hogy már nem vagyok jó hozzá. És a kémia is gyengül köztünk.



2015. jan. 21. 19:55
 1/6 anonim válasza:
Nem gáz, én is úgy fogom.... De mi van, hogyha gáz, akkor nem mész?
2015. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
És te mész egytemre, egy ilyen krédés után?
2015. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem lesz lehetőséged ismerkedni :)

A gólyatábort ki ne hagyd! Nekem még van 1 évem addig :(

2015. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyetemista vagyok, első félévem taposom, még lesz egy vizsgám (5 volt) :D , szingli vagyok, de nem érzem gáznak :D 19f
2015. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Nem minden kapcsolat tart a sírig. Emiatt szükségszerű, hogy bizonyos időszakokban szingli legyél. Hogy ez mikorra esik, pont egyetemkezdésre, egyetemista éveid közepére, vagy 11.-es korodra, az a sors kvázi véletlenszerű függvénye.


Lesz-e lehetőséged ismerkedni? Ahol emberek vannak, ott mindenhol lehet ismerkedni. Akár egyetemista vagy, akár dolgozó ember, akár főiskolás, akár gimis. Az ismerkedés lehetősége minden életkorban és környezetben adott.

Egy kapcsolatot meg mindig a 0-ról kell felépíteni. :)

Hogy erre az egyetemi bulik-e a megfelelő helyszínek, arról megoszlanak a vélemények.

2015. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre a lehgjobb szingilkent menni, a korabbi kapcsolatok 90%-a az egyetemen felbomlik.
2015. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!