Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell csajozni illetve...

Hogyan kell csajozni illetve ismerkedni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyan kéne minden egyes személyes pillanatban helyesen cselekednem hozzá? Van egy lány az osztályban akinek egyenlőre (úgy látom) bejövök, és engedte hogy puszit (nem csókot) adjak neki. Ez most azt jelenti hogy valóban szeret barátkozni? Attól félek hogy csak szimulál és lejárat, mivel a lányok gyakran ezt csinálják. Hogyan szeressek egy csajt? 15F

2015. jan. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
20ezres!
2015. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
hazudj, hazudj és hazudj...
2015. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A lányok a rosszfiukat szeretik. Éreztesd vele hogy tökös csávó vagy, aki csak kiakarja használni. Csinálj belőle viccet, szivasd meg egy kicsit, az sem baj ha átléped az intim szféráját.(fogdossad, csapj a srggére stb) éreztesd vele hogy egy husi, akit megakarsz kostólni! Nehogy kedves kégy vele! Ha ezt betartod 3 hét után csak úgy tocsogni fog a suna szaftban, ha üehlát
2015. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól. Ha ronda vagy, mint én, akkor sehogyan sem lehet barátnőt szerezni. Ezt tapasztaltam már.
2015. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én szépségemet csak a pattanásaim húzzák le egy kicsit, de amúgy anélkül Nem néznék ki rosszul :)
2015. jan. 22. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!