Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem ezt a srácot. Mit...

Nem értem ezt a srácot. Mit csinál, mit akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez lehet egy kicsit hosszú lesz, előre is bocsánat.


Szóval, október végén volt egy vetélkedős buli, 10en voltunk egy csapatban pár haverral, és voltak újak is, például ez a srác is. A vetélkedő végén volt egy vacsora is, együtt kajáltunk és jókat is dumáltunk. Másnap randiztunk is, le is feküdtünk (lehet korai volt, de mindketten nagyon kívántuk egymást, nagyon jó volt). Pár napig nagyon boldogok is voltunk, bár nem tudtunk találkozni mert mindkettőnknek dolga volt (zh-k, ilyenek). Aztán 1 héttel később elhívott parkba beszélgetni. Söröztünk, és olyanokat mondott hogy nem kéne ezt csinálni, mert csak december végéig marad itt, aztán haza is költözik. És a távkapcsolat annyira nem jó. Hát jó, mondom, akkor ne csináljuk. De aztán önfeledten dumáltunk mindenről jó pár óra hosszáig.... majdnem volt csók is a végén, annyira nagy volt a vonzalom. Aztán fészen rámírt hogy nagyon jól érezte magát velem, bárcsak elcsattant volna a csók is, és még akár le is feküdtünk volna... Pár napig így ment, 1 héttel később össze is futottunk és ismét lefeküdtünk... De nem volt olyan jó mint az első, feszültek voltunk, azt hiszem. Aztán másnap kiderült hogy van egy csaj akivel éppen ismerkedik, Lengyelországban él, stb. És hogy inkább vele akar kapcsolatot, nem velem. (Hogy miért jobb lengyel csajjal találkozni, aki 1000 km-re van, mint velem alig 100km-re, máig sem értem :D) Elbúcsúztunk egymástól. Aztán 1 héttel később hajnalban részegen rámírt hogy jobb lesz ha letöröl, de nem tilt le. Pár hét után én írtam rá hogy miért akart letörölni, miért lesz úgy jobb neki... nem nagyon válaszolt erre, inkább terelni akarta a témát... dumcsiztunk vagy 1 órát és aztán szóba hozta hogy lehetne egy búcsú szex féle.... belementem a dologba. Majd másnap mondta hogy mégse legyen, kicsit ivott, nem gondolkozott... és letiltott. Aztán eljött az az idő hogy találkozzon a lengyel csajjal és vele töltse a szilvesztert. Nemrég ért haza, feloldott, még mindig egyedülálló, és most nemtudom mi van. Nem merek ráírni.

Mit gondoltok, miért viselkedik így a srác? Annyira szeretnék összejönni vele, nem érdekel a távkapcsolat, egyszerűen szuper srácnak látom.

21/L, 25/F



2015. jan. 9. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Téged sem lopnak el a füleid közti kocsonyáért...
2015. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nyugodtan feküdj le csak úgy mindenkivel aki kicsit is kedves hozzád, hátha majd megbecsülnek utána :):):):) a baj, h tényleg nem lehet sok eszed a leírtak tükrébe :):):) elég olcsó vagy.


L

2015. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő a második srác akivel lefeküdtem. Előtte volt egy 4,5 éves kapcsolatom. Csak hogy ne értsük félre egymást. :)
2015. jan. 9. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
ertelmes vagy.. gratulalok es szereted is na majd el mulik.
2015. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem írj rá hogy talizzatok vagy valami hogy ki derítsd hogy akar-e még valamit és ha ki fogásokat mond hogy miért ne találkozzatok vagx valami akkor hagyd a fenébe és ha későbbiekben rád ír akkor ne írj vissza neki.... Te amúgy szerelmes vagy ?!??? Vagy pedig csak erős vonzalmat érzel iránta..
2016. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!