Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kéne ismerkedni,...

Hogyan kéne ismerkedni, összejönni valakivel?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, tudom hogy ráérek még ezzel, de mivel a többi ember már ilyenkor rég elkezdte, szeretném ha nem nagyon "maradnék le" tőlük.

Fogalmam sincs hogyan kell megszólítani egy csajt, hol kéne keresni, hogyan kéne csinálni ezt az egészet.

Sosem voltam jó ebben, de dolgoznak a hormonok, szeretnék valakit.

Segítsetek.



2015. jan. 22. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Legyél magas és nézz ki jól! Ennyi. Ha viszont téged is úgy megvert a sors, mint engem, hogy iszonyú ronda külsőd van, akkor soha sem lesz esélyed még csak randira sem vinni egy lányt, mert ösztönösen utálni fognak.
2015. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

xD dat komment...

170 magas vagyok, teljesen átlagos (testalkat, kinézet, izomzat, arc...). Nincs hosszú hajam, nem vagyok rocker, nem vagyok bulizós típus. Valamint nem vagyok páwa sem.

2015. jan. 22. 17:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez sztem hülyeség. Igen tényleg a lányok inkább választanak olyat aki jól néz ki mint eszetlen..utána meg sírnak mert megcsalt stb. Nem,h megadnák másoknak is az esélyt. Mert sztem egy nagy szív sokkal fontosabb mint a kinézet,ha szeretem elfoganom a hibáival együtt:)

Szólíts le vkit nyugodtan. De nincs olyan lány aki esélyes? Talán nála lehetne teperni és kész:))

2015. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi választanak olyat aki jól néz ki és esztelen mint olyat aki normális és nem csalná meg a barátnőjét..valahogy így értelmezd:D
2015. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

"170 magas vagyok"

Ezen most jót nevettem XD Egy más mellett látni a 170 és a magas szavakat igazán nevetséges. Férfiben ez bőven alacsony, kb. már ezzel teljesen elvágtad magad a csajoknál. Soha sem fogsz egy lányt sem randizni vinni, ne is álmodj róla. Kigúnyolnak ha próbálkozol náluk. A csajok nem állnak szóba alacsony pasikkal, ezt jobb ha megjegyzed.

2015. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem én :D

Hát...eléggé nagy szívem van az biztos, de eddig akiknél próbálkoztam mindig beb_sztak a "Tha friend zone" nevezetű kis dobozkájukba, és ja.


Elég értelmes vagyok a koromhoz képest, mert átmentem pár dolgon már. Sajnos.


Csak nem értem hogy miért a "kigyúrt", páwa, szerintem értéktelen emberekre buknak...legyen szó bármelyikről akivel valaha találkoztam.

2015. jan. 22. 17:30
 7/13 A kérdező kommentje:

""170 magas vagyok"

Ezen most jót nevettem XD Egy más mellett látni a 170 és a magas szavakat igazán nevetséges. Férfiben ez bőven alacsony, kb. már ezzel teljesen elvágtad magad a csajoknál. Soha sem fogsz egy lányt sem randizni vinni, ne is álmodj róla. Kigúnyolnak ha próbálkozol náluk. A csajok nem állnak szóba alacsony pasikkal, ezt jobb ha megjegyzed."


Megtudhatom hogy ezt mire alapozod ? :)

170 az nem alacsony...hanem átlagos.

2015. jan. 22. 17:31
 8/13 anonim ***** válasza:
ennyi idiotat.:d ha nincs nem vagy tisztaba azzal hogy vonzo vagy akkor nincs eselyed.. altalaba az vonzo egy emberben ahogy magat es masokat szereti. es nagyjabol egyensulyban.
2015. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1:-es: Akkor nekem, hogy büdös p****csába lehet barátnőm? Hiszen csak 163cm vagyok. :)
2015. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Gyakorolj a tükör előtt egy aranyos mosolyt és kacsintást. ha profi szintre fejleszted nem lesz olyan csaj aki ellen tudna állni neked. és ezt kb bárhol bevetheted. amúgy meg legyél kedves és odafigyelő. amúgy meg sok bátorság, önbizalom és ne add fel! sok sikert ;)
2015. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!