Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kéne ismerkedni,...

Hogyan kéne ismerkedni, összejönni valakivel?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, tudom hogy ráérek még ezzel, de mivel a többi ember már ilyenkor rég elkezdte, szeretném ha nem nagyon "maradnék le" tőlük.

Fogalmam sincs hogyan kell megszólítani egy csajt, hol kéne keresni, hogyan kéne csinálni ezt az egészet.

Sosem voltam jó ebben, de dolgoznak a hormonok, szeretnék valakit.

Segítsetek.



2015. jan. 22. 17:18
1 2
 11/13 Janitdi válasza:
ilyen hülyeségeket írni a mondás is:vak tyúk is talál szemet aki 170 alatt van nem lesz sose csaja te jó ég....:)én 180 vagyok átlagos külső de nem tolongtak a csajok értem sose 32/f ez szerencse és sors
2015. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal titeket, én meg 192 cm vagyok, jóképű (mások mondták), de csajozni nem tudok. Ez van. Megpróbálok ezen változtatni. Nem adom fel, ennyit tehetek.
2015. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz különösebben magasnak lenni, hogy legyen csajod, kérdező. Csak próbálkozni kell, és közben figyelni a visszajelzésekre. Előbb-utóbb rá fogsz érezni, hogy mi, az ami bejön, mikor mit kell mondani, stb.
2015. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!