Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjük el hogy belénk...

Hogy érjük el hogy belénk szeressen egy fiú? Többi lent!

Figyelt kérdés
Beszélgetünk egy ideje már és szóba került, hogy ki tetszik nekem is meg neki is. Ő elmondta, hogy nagyon tetszem neki és szeret velem beszélni és hogy nqgyon kedvel. megkérdezte, hogy nekem ki tetszik. És mivel nekem ő tetezik így elmondtam neki. Hogy érhetném el, hogy több legyen mint kedvelés?

2015. jan. 22. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Tölts vele több időt mosolyogj rá kedveskedj neki
2015. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg jártok e
2015. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add magad...ne siessd el...Majs kialakul ha egymàshoz valok vagytok! Nincs olyan amivel elérheted...mindenkinek màs jön be..
2015. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CptTomato ***** válasza:

Anyuka... nem lehet elérni senkinél hogy szerelmes legyen beléd, ez nem egy mese hogy szerelmi bájitallal megitatod és boldogan éltek amíg ...meg nem csal.

Szal legjobb esetben is csak egy dolgot tudsz "elérni" nála, hogy vonzódjon hozzád, de az még mindig nem szerelem, és ha ezekután lefekszetek egymással, még mindig nincs garancia (sőt) hogy beléd szeret.

2015. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2015. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es jól mondja, a végeredmény nem borítékolható. De ha be akarsz nála vágódni, nevess a viccein.
2015. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!