Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok (...

Vannak itt olyan lányok ( 18-23éves kor ) akik nem csak azért írják ki, hogy szívesen ismerkednének, mert éppen unatkoznak, és jobb esetben is 2 óra után válaszolnak 1-2 szavas válasszal az üzenetemre ( és szerintem más fiú üzenetére is )?

Figyelt kérdés

Illetve rosszabb esetben pedig 1-2 nap múlva . Valamint a szókincsük nem csak a : aha,igen,ja,lehet,nemtom szavakból áll?


Elnézést amúgy nem akarok általánosítani, tudom, hogy vannak kivételek. Na hát őket keresném, az a baj, hogy kevés van.



2015. jan. 22. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Majdnem beleillek ebbe a "kivétel zónába", csak 17 éves vagyok.

Én meg azt rühellem, amikor a srác az ismerkedős üzenetben olyanokat kérdez, mint "Szűz vagy? Szereted, ha ujjaznak? Kedvenc póz?

2015. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen elnézést :D beleakartam írni, hogy 17 csak már nem jött össze :D

hát ehhez én nem tudok hozzá szólni :D én személy szerint ilyesmit nem szoktam kérdezni xD sőt eddig eszembe se jutott :D az a baj, hogy a legtöbb fiú nem ismerkedés, hanem szex lehetőség miatt jön ide :D

2015. jan. 22. 20:19
 3/3 anonim válasza:
Kérdező, te hány éves vagy? :)
2015. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!