Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok sikertelen az...

Miért vagyok sikertelen az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Azt kell rólam tudni, hogy 25 férfi éves vagyok, az egyetemi tanulmányaimat már befejeztem, a végzettségemmel tudtam elhelyezkedni az egyik megyeszékhelyen lévő multinacionális cégnél, mint irodai dolgozó. Naponta nyolc órát vesz el a munka az életemből, de délután még tudok szánni (és tudnék másra is) időt. Nem mondanám, hogy túl sok pénzt keresek, de egyedül fenn tudok tartani egy, minden igényt kielégítő lakást (tehát nem a szüleimmel élek együtt), szóval fenn tudom tartani magam. Kezdeményező típus vagyok, akinek van bátorsága akár az utcán odamenni egy ismeretlen lányhoz, ha arról van szó. (Nagyképű leszek, de: ) Olyan embernek tartom magam, akivel értelmesen el lehet beszélgetni komoly dolgokról, de alkalomadtán tudok rendkívül humoros is lenni. Tudok olvasni az emberek testbeszédéből, tudom, hogy mikor kinek jövök éppen vagy, vagy mikor lesz már belőlem "elég". Igényes férfinak tartom magam, bár nem az aktuális divat szerint öltözködöm (a munka megköveteli a komoly megjelenést), és a külsőségeket sem hanyagolom el. Most azt gondoljátok, hogy biztos ronda vagyok, bár belátom azt, hogy a külső adottságaimat tekintve igen szűk keretek közé szorultam, nem tartom magam rondának.


Ennek ellenére mégsem tudok magamnak ismerősöket (barátnőt) szerezni magamnak. Feltételezem ennyi ember nem tévedhet, szóval velem van a baj. Ha tudtok tippeket adni, hogy mi lehet az és hogyan tehetek ellene, ne tartsátok magatokban.



2015. jan. 22. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
na gyere a mamihoz
2015. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The Guard ***** válasza:
Rosszul csinálod...
2015. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj egy privit nekem és majd hátha sikerül rá jönnöm...
2015. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!