Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerűen leblokkolok. Mit...

Egyszerűen leblokkolok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon gyönyörű lány (nem is értem hogy nincs barátja) és mindig mikor megpróbálok közeledni hozzá,akkor egyszerűen lefagyok :( amikor meg úgy érzem hogy na most menne, akkor meg szinte mindig a barátnőivel van. A héten a balfszságom miatt 2 alkalmat is kihagytam. Valami tipp hogy mit tehetnék? 15/f
2015. jan. 22. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl szép hozzád.
2015. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy tetszik... ...és ekkor az ember el kezd görcsölni, mert szeretné... ...a nők meg szeretik a laza srácokat...


Érted? :-)

2015. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az a titok hogy tetszen több lány és kockáztatni kell

ha csak egy van akit nagyon szeretnél az úgyse biztos hogy összejön meg hajlamos vagy ráakaszkodni ha nem küld el elsőre


bemegyek egy házibuliba kinézem az összes tetsző lányt és beszélek mindegyikkel és van 3-4 akkor már azok között lehet váltogatni ha laposodik hozzászólni máshoz mintha leszarnád

kinézed a suliba ottvan buliban odamész és akkor van a happening? ugyan... már rég írni kellett volna neki és akkor már ismerne és akkor megmutathatod hogy mégsem vagy akkor gyökér mint valójában

2015. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Akkor legyen mindenki "hű de menő laza feka-arc érted yo rap öccsi király flow"

2015. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Informatikus szemmel nézve szerintem itt az ADS Block-al lesz a gond.
2015. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gátlásos Vagy.....és bepánikolsz!!!!

Amit ilyenkor szoktam javasolni...egy pici alkohol segíteni szokott, de ez max 1 feles és utána mentolos cukor vagy valami ami elfedi a leheletedet...de ehhez elég fiatal vagy még.

A másik dolog az, hogy ha tudod mikor fogtok találkozni, akkor előtte menjél el sportolni és minél jobban hajtsd ki magad...persze utána a fürdés ne maradjon el!!! :) Evvel el fogod azt érni, hogy a pulzusod nem fog az egekbe ugrani amikor meglátod és remélhetőleg használni tudod az agyad!!!

37F

2015. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!