Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek le akart rázni a...

Szerintetek le akart rázni a srác vagy tényleg fáradt?

Figyelt kérdés

Egy hónapja találkoztunk egy bulin,nem volt semm köztünk, csak ismerősnek jelölt, és azóta írkált facebookon, hogy milyen szép vagyok és találkozzak vele...

Találkoztunk, kb végig én dumáltam, nagyon furcsa volt az egész...majd közölte, hogy milyen fáradt, de hogy ha akarok menjek fel hozzá még megnézni valami filmet... de az egész tényleg nagyon furcsa volt, nem így képzeltem el. Szerintetek tényleg fáradt volt, vagy rájött, hogy nem is jövök be neki? Vagy túlkombinálom ezt? : D


2015. jan. 23. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg fáradt volt, máskülönben minek hívott volna még magához?!
2015. jan. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted miért hívott fel magához? Nyilván nem azért, mert fáradt...
2015. jan. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mi volt az egészben olyan nagyon furcsa? Azt mondod , hogy nem így képzelted el. Hogyan képzelted el?

Nem lehet , hogy nem hagytad szóhoz jutni, csak beszéltél és beszéltél, és a hallgatásba fáradt el?

Lerázni biztos nem akart , mert akkor nem olyan hülye , hogy felhív a lakásba. Az más kérdés, hogy miként jössz be neki, tehát , hogy esetleg csak szexet akarna-e , vagy mást is. Ezt viszont nem tudhatom.

2015. jan. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem nekem is. Viszont a te leírásod alapján szerintem csak szexelni akart.
2015. jan. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hány éves vagy?
2015. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
21
2015. jan. 23. 15:33
 7/7 anonim válasza:
21 évesen azért illene tudnod, hogy mit jelent, ha egy fiú felhív magához "filmezni"
2015. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!