Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez nagyon gáz?

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok, van a sulimban egy lány akivel eléggé jóban vagyok. Ma suli után meg kérdezte enyhén burkoltan hogy benne e lennék vele a szexben. És én meg mondtam neki hogy szép lány meg minden (és ezt nem csak úgy mondtam, valóban szépnek tartom) de nincs meg köztünk az a bizonyos "szikra" és én így nem szeretnék szexelni.


Persze nagyon vágyok már egy kapcsolatra és a szexre is de még soha nem volt barátnőm.


Amikor a barátaim és a fiú ismerőseim meg tudták hogy vissza utasítottam a lányt ilyenekt mondtak hogy "Ember te bu*i vagy??!!" meg "Mivan te félsz a csajoktól vagy mi??!" .


Valóban ennyire szégyelni való dolgot tettem? Jó, azt elismerem hogy félénk típus vagyok a lányok terén, nagyon is, de okom van rá.


Szóval: A konkrét kérdésem: Szégyen amit csináltam?



2015. jan. 23. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A szégyen az hogy még csak 15 éves vagy, a lány valószínűleg fiatalabb és csak úgy felajánlkozott szexre, azt se tudja hogy mi az a párkapcsolat, semmit nem tud kb egy éretlen pic sa és szexelni akar.
2015. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
miért lenne szégyen? a melegek se szégyellik, hogy azok, a vallásos emberek se szégyellik, hogy azok, a hülyék...na jó közülük nem tudja mind, hogy az...a lényeg, hogy normális dolog...a te értékrendedbe nem fér bele...nem kell szégyellni...
2015. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis:OOO sztem az szégyen,h ők ezeket mondják. Meg a lány is még ha csak burkoltan de szexre megy??? De erre nem mondok semmit mert a lányok többsége ilyen...és ezzel nem a fiúkat védem mert ők meg:DDD és sztem meg "tiszteletre" méltó,h van aki szerelemből szeretne szexelni nem "Csak úgy".
2015. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
51%
Szia. Szerintem abszolut nem szégyen amit csináltál sőt nagyon kevés olyan fiú van aki vissza utasítja a lányt mert nincs meg köztük a szikra. És ne érdekeljen más véleménye a lényeg hogy te mit gondolsz és te hogy érzed ezt. :)
2015. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Érett döntés volt barátom !
2015. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted, a csaj széhgyene, hogy felajánlkozot. Lehet, hogy a barátnői már túl vannak az 1. együttléten és nem akar mögöttük lemaradni. Szerelem nélkül a szex nem sokat ér, tapasztalatlanul meg főleg nem.
2015. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves második: Nem is kifejezetten az értékrendem miatt volt, hanem egyszerűen nem akartam vele le feküdni így hogy tulajdonképpen csak haverok vagyunk nem is igazán barátok. Nem akartam úgy el veszíteni a szüzességem hogy semmit nem érzek a lány iránt és nem tudom hogy ő mit szeret és ő sem hogy én mit stb.....

És ne értenm hogy most miért mondja mindneki hogy "Te biztos bu*i vagy" meg "Hogy lehetsz ilyen hülye??!!"


Kedves első: Nem fiatalabb nálam a lány, ő is 15 éves.

2015. jan. 23. 14:02
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Mire 25 leszel te is megbánod :)
2015. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A döntésed... balga.
2015. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Tiszta szégyen, keményen megkelett voln kefélni azt kész!
2015. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!