Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez nagyon gáz?

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok, van a sulimban egy lány akivel eléggé jóban vagyok. Ma suli után meg kérdezte enyhén burkoltan hogy benne e lennék vele a szexben. És én meg mondtam neki hogy szép lány meg minden (és ezt nem csak úgy mondtam, valóban szépnek tartom) de nincs meg köztünk az a bizonyos "szikra" és én így nem szeretnék szexelni.


Persze nagyon vágyok már egy kapcsolatra és a szexre is de még soha nem volt barátnőm.


Amikor a barátaim és a fiú ismerőseim meg tudták hogy vissza utasítottam a lányt ilyenekt mondtak hogy "Ember te bu*i vagy??!!" meg "Mivan te félsz a csajoktól vagy mi??!" .


Valóban ennyire szégyelni való dolgot tettem? Jó, azt elismerem hogy félénk típus vagyok a lányok terén, nagyon is, de okom van rá.


Szóval: A konkrét kérdésem: Szégyen amit csináltam?



2015. jan. 23. 13:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat. Jöhetnek még hozzá szólások, kíváncsi vagyok ki hogyan látja a helyzetet.


És szeretném meg tudni hogy: Miért is piszkálnak emiatt az ismerőseim a kérdésben említett mondataikkal.


De arra kérnék mindnekit hogy a lányt azért ne szidják mert ő nem olyan átlagos "Csak szexre megyek, tini r*bi". Csak egyszerűen tetszek neki de azt tudja hogy én nem vonzódok hozzá annyira hogy kapcsolatot akarjak vele, és gondolom azt hitte hogy a szexben talán azért benne lennék mert tudja hogy nem tartom csúnyának, csupán csak nem pont az én esetem.

2015. jan. 23. 14:08
 12/21 anonim ***** válasza:

Igen, totálisan őszintén mondom hogy később még bánni fogod amit most tettél.


Ezt én úgy mondom, hogy 15-18 éves koromban sajnos én is jó néhány lehetőséget hagytam ki lányokkal való szexre.


Most minden korábbi kihagyott lehetőséget nagyon bánok utólag. Majd te is rá fogsz jönni mekkora hibát követtél el.


21/F

2015. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Nem szégyen... Bár ha azt nézzük az inkább cikibb hogy én most 19 vagyok, és már 9-10 évesen feküdtem le az első lánnyal... Mielött valaki bele kötne a lány 11-12 év körül volt és ő ajánlotta fel és tapasztalt volt, és persze amibe sokan bele kötnek hogy olyankor még nincs is mivel dugni.. De igen van, csak nem minden embernek egy időben növekszik... Van akinek kicsi még akkor, van akinek már átlagos, de van akinek már akkor is elég nagy van...

De a lényegre vissza térve, azt mondják egy szexhez nem kell semmi érzelmi kapcsolat, csak az hogy jól érezd magad...

Tehát nagy lehetőséget szalasztottál el... Meg mivel azt mondják hogy a fiúk bármikor elkezdhetik mert a lánynál ciki ha hamar elkezdi, de a fiúnál azért nem, mert ha a fiú tapasztalt és egy szűz vagy egy tapasztalt lánnyal fekszik le, akkor egyaránt mind a kettőnek meg fog felelni és kívánja majd máskor is azt a férfit... De viszont arra vigyázz ha szabadon csinálod vele hogy ne menj el benne vagy hogy ha nem vele hanem egy k*rvával vagy mással csinálod hogy ne szedj össze AIDS vagy valami nemi betegséget, mert utánna cseszheted!!!

Nekem csak ennyi tanácsom lenne :)

Szerintem térj vissza a lányhoz és mond neki hogy benne vagy, persze csak ha komolyan gondolta!!! De az is lehet hogy csak teszt akart lenni hogy mit érzel íránta.. Mivel úgye mostanában a fiatalok között, és köztünk is volt olyan a barátaimmal hogy fogadtunk hogy xy ember le bírja e fektetni azt a lányt vagy sem, illetve több ilyen szokott lenni a mai világban... Fogadjunk hogy nem bíród lefektetni, fogadjunk hogy szerelmes beléd és egyéb dolgok... Tehát csak óvatosan... Lehetett teszt is hogy szerelmes vagy e bele, de lehetett az is hogy megkivánt és te egy remek alkalmat szalajtottál el...

2015. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg kell érzelmi alap a szexhez, és úgy érzem hogy nekem így nem menne ezzel a lánnyal, meg más lánnyal sem menne érzelmek nélkűl.
2015. jan. 23. 14:42
 15/21 anonim ***** válasza:

Mert még idealista vagy, nyugi mind átesünk ezen :)

De majd te is leszel idősebb :) (komolyan)

2015. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

kb 15-16 éves koromban nekem is felajánlkozott egyszerre két lány is. Én meg finoman, udvariasan elutasítottam őket. Nem, nem azért mert a saját nememhez vonzódnék.

Hanem azért, mert szerelemből szerettem volna elveszteni a szüzességemet. A fene vinné el. Mára már megbántam, az akkori döntésemet.

Szerintem próbáld meg vele megbeszélni a dolgot és ha egy kicsit is értelmes a lány, akkor ezt megfogja érteni. Mond meg neki, hogy vele nincs semmi bajod, csak ez egy kicsit váratlanul jött tőle. És reméled, hogy ezzel nem bántottad őt meg. Értékelni fogja.

2015. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy nem azért utasítottem el mert valami bajom lenne vele. Ő meg mondta hogy nem haragszik csak szívesen le feküdt volna velem mert tetszem neki.
2015. jan. 23. 15:11
 18/21 anonim ***** válasza:
24%
Egyetlen aprócska hiba van a döntéseddel, kérdező. Nem a szikra hiányzott, hanem még nem találtad meg a tökeidet, és féltél a beégéstől.
2015. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy!Jó, hogy léteznek még ilyen srácok!Ne törődj a többiekkel.Az én tiszteletem elnyerted:) 16L
2015. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Pörölyfej Béla válasza:
Mióta kötelező 15 évesen szexelni? Inkább tanuljatok gyerekek.
2015. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!