Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez lehetséges?...

Szerintetek ez lehetséges? Tényleg ennyire elfajzott már a Facebook által a megítélés?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ma reggel arról számolt be, tetszik egy lánynak, akivel beszéltek. Majd, Facebookon bejelölték egymást, és az után nem beszéltek. A srác pár nap várás után ráírt, hogy mi van, és valahogy (nem tudom ezen részletet) az jött ki, a csaj lenézte, és elvetette a vele való terveket, mert kevés Like volt a képén, nem fordított figyelmet a profilja "ápolására".


Szerintetek ez tényleg így lehet? Kifogásnak elég szar, ezért gondolom igen. Tényleg befolyásolhat egy 17 éves lányt az, hogy egyes emberek profilképén hány like van? Ha 10, ha 100, abból kiderül, mennyire "alkalmas"? Befolyásolhatja a lányokat a közösségi oldalakon a profilod, adatlapod, idővonalad, meg akármid azt, hogy milyen megítéléssel lesz rólad? Mondjuk valamilyen szinten gondolom igen, mert ha azt látja, neki nem tetsző dolgokat szeretsz, elveheti a kedvét. Szerintetek?



2015. jan. 24. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges a fiatalok között. Ezen élik az életüket jóformán. Szerencsére én nem vagyok fent ezen a trágya oldalon.
2015. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem nem lesz barátnőm mert nincs facebookom.

True story.

2015. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Amit most írsz az egyet példa. Egy. Ein. One. Ennyi alapján mióta lehet leírni egy komplett generációt?

Idióták mindig is voltak, vannak és lesznek, ez alól a mi korunk se kivétel. De te önmagad sorolod ebbe az idióta halmazba azáltal, hogy egyetlen példa alapján minősítesz sok mást ember. Én például nem szeretem a Mercedeseket, számomra a legtöbbjük egy túlárazott kocsi, ami semmivel se tud többet, mint egy középkategóriás Ford vagy Skoda, de ettől függetlenül nem állok neki arról üvölteni, hogy minden Merci egy kalap szar, mert még számomra is vannak olyanok, amik tetszenek.

2015. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve nincs is sok ismerősöm Facebookon, mert csak a családdal és néhány közeli ismerőssel, baráttal tartom a kapcsolatot, másnak meg nincs köze hozzám és az életemhez. Szóval bizony vágták már a pofámba néhányan, hogy nagyon kevés ismerősöm van, kevés lájk van a képeimen (hát még szép, ha van pár ismerősöm, nem szerezhetek 2000 lájkot, logika). Sokat számít, és megnyugtatlak titeket, nem csak a fiatal csajoknak számít ez, hanem az olyan nőknek is, akik már inkább a 30-hoz vannak közelebb, mint a 20-hoz. EZ VAN! Manapság attól vagy népszerű, ha van 800 ismerősöd, és posztonként 300 lájkod. Köszönöm, de elegem van a sekélyes emberekből.
2015. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos gyökér, felszínes emberek közt igen. de legalább ez egy jó szűrő, ilyenekkel nem érdemes semmit tervezni :)
2015. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vannak felszínes lányok akik ezek alapján ítélkeznek, hiszen megtehetik... vannak kevésbé felszínesek akik szintén megtehetnék, de van érték rendjük. Vannak normális értékrendűek is. A 3 kategória közül azi 1.-t fogta ki. Grat.


Bár sztem ez inkább lekoptatás volt, mintsem komoly indok. Nagyon sok lánynál hetente próbálkoznak, nagyon elege van a sablonos ismerkedésből vmi újra vágyik, amit a barátod nem tudott megadni neki. Teljesen normális reakció: inkább gondolják bunkónak, minthogy megint végig járja azt az unalmas utat 20.000-jére is. Vkik sok mindent megtehetnek, a különbség az h vkik nem, vkik pedig meg is teszik.

2015. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Már én is tapasztaltam a dolog negatív hatásait...
2015. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#3asnak:


Nem egy példáról ítélek meg egy generációt. Rosszul értelmezted. Egy példáról kérdeztem meg, van-e ilyen, és tényleges-e? Bár érdemes azon az elven végigmenni, ha egy van, lesz ott több is. Félreértelmezted a kérdést.

2015. jan. 24. 11:13
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismét elszörnyülködtem a mai fiatalság mérhetetlen butaságán.
2015. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de szánalmas lehet a lány


még képem sincs kint mert ismerősökkel dumálok csak ott akik kimenekültek az országból stb

2015. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!