Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak a szakállas,...

Hol vannak a szakállas, magas, sármos férfiak?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha nem haltak volna ki. :)

2015. jan. 24. 16:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
vannak csak kerülik a fajtád biztos lol
2015. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%

Remélem akkor te is tudsz legalább D kosárral szolgálni. :D


Magas (189), szakállas, sármos (eddig nem volt különösebb gondom a nőkkel), izmos/testépítő (aesthetic, physique), 3 éve tartós kapcsolatban. :P

Nem ismerkedési célzattal írtam, csak nagyképűsködni.

2015. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%

192 cm vagyok.

Sármos? Jóképűnek mondtak már.

Szakált pedig növesztenék, ha annyira igényelnéd. :) 25F

2015. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Kedves testépítő!


Nem szeretem a magadfajtákat, pont emiatt, mert nagyképűek. Csalódást kell okoznom, nem irigylem cseppet sem a barátnőd.:)

2015. jan. 24. 16:59
 15/28 anonim ***** válasza:
Az Instantban.
2015. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%
Jé, ezek szerint én alacsony vagyok O.o Mindegy, a sármon amúgy is megbuktam volna, de csak úgy kíváncsiságból, mit nyer az, aki megfelel mindhárom feltételnek? (Remélem legalább egy bojlert, ha már ilyen szigorúan veszed a magasságot)
2015. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Kedves bojleres!


Ennyi elvárásom csak lehet, mivel a pénztárca nem érdekel és az sem, hogy elhiszed e. Túlságosan az sem izgat, hogy hány csajt visz ágyba vagy, hogy a mai divat szerint öltözködik e... Bocs, tényleg baromian szigorú vagyok, hogy egy hozzám illő magasságú srácról álmodom.:)Nem születtem a kb mai 160- 165ös átlag női magassághoz passzolóan. Sajnálom.

2015. jan. 24. 22:12
 18/28 anonim ***** válasza:

Természetesen nincs semmi bajom az elvárásaiddal, és kérlek, a világért se sajnálkozz a magasságodon, nincs rá semmi okod. :) Csak tapasztalatom szerint a legtöbb közegben én magasnak számítok és most kellemesen rácsodálkoztam egy kritériumrendszerre, amiben nem vagyok az :D Bocs, ha valami félreérthető volt

(A bojleres dumát amúgy egy másik felhasználótól loptam, aki egy kérdés keretében sorsolt ki egyet azoknak, akik sikerrel megtippelték, hogy hány lány ír rá x időn belül. Nekem nem sikerült, szóval vigaszdíjként lenyúltam és néha használom a "remélem, legalább egy bojlert nyernek" szöveget :P)

2015. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
33%

13-as vagyok.

Szakadjatok le róla. Mindenkinek lehetnek elvárásai, vagy nem? Ez van törődjetek bele.

2015. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
#19, ez most nekem szólt? Mert ahogy írtam is, semmi gondom az elvárásaival.
2015. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!