Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak a szakállas,...

Hol vannak a szakállas, magas, sármos férfiak?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha nem haltak volna ki. :)

2015. jan. 24. 16:28
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Jól van, jól van fiúk, nyugalom. Minden rendben.:)
2015. jan. 24. 22:30
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

A testépítő volnék.


Köztünk is vannak nagyképűek, mint mindenhol. Talán az is meglehet, hogy köztünk nagyobb arányban, hiszen a jó külső elég nagy önbizalom löketet kölcsönöz. Ennek ellenére úgy gondolom köztünk sincsen több nagyképű ember, mint máshol.

Egyébként a nagyképűeket (és mindegy, hogy ide sorolsz-e) is meg tudom érteni, ha esetleg jobbnak tartják magukat az átlagembernél, vagy lenézik azt. "Az vagy amit megeszel." Aki nem divatmajom testépítő, az bizony odafigyel arra, amit megeszik, bizony több száz oldalas tudásanyag van a fejében mindenféle tápanyagról, biokémiáról, biológiáról, kémiáról, hatóanyagokról, anatómiáról, stb.


Ezzel szemben az átlagember elsődleges szempontja, mikor kiválasztja hogy mit eszik, az az, hogy "mindegy csak olcsó legyen", vagy "mindegy csak finom legyen" (ez a ritkább, mert ami finom de szar, az általában szintén ugyanannyira drága, mint a minőségi kaja). Mindemellett az átlagember fizikuma iszonyatosan gyenge (itt jegyezném meg, hogy az a kaja, amit az átlagember fogyaszt, arra elég, hogy mindenféle betegségtől tünetmentesen tartsa a szervezetet), akaratereje nincsen, se állóképessége. Fogalma sincs még arról sem, hogyan kell egy súlyzót helyesen megfogni, követi az idióta internetes meg egészséggurus meg feminás diétákat, oszt ennyi.


(Ez a két véglet, eközött vannak a sokféle árnyalat, mielőtt még valami magasan kvalifikált elkezdené osztani az észt a feketéről meg a fehérről.)


Tehát úgy gondolom egy testépítőnek, aki komolyan veszi amit csinál, ráadásul mondjuk ezen témán kívül sem holt sötét (én például nemzetközi tanulmányokat tanulok, harmadévesként két felsőfokú és egy középfokú nyelvvizsgával), annak minden oka megvan arra, hogy esetleg nagyképű legyen (ennek ellenére, vagy éppen ezért nem mindegyikőnk az!). Akinek a teste, a szelleme és a lelke is rendben van, sőt, toppon, az tulajdonképpen igenis legyen nagyképű. :) Persze, az átlagember ebből nyilván annyit lát, hogy "na, már megint itt feszeng ez a gyúrós".


Túl sok szabadidőm van ilyen kérdésekre, túl sok... :D

2015. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
1 centi híján 185, ilyen arcszőrzettel, hasonló arcvonásokkal: [link]
2015. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Jelen :D

190 centi

2015. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Hát a jó Isten engem csak 180 cm-es magassággal áldott meg, de hát ahova ad a jó Isten, onnét el is vesz, if you know, what I mean... Haha :D Én még csak most nőttem ki a borostás korszakból, mondhatni enyhén szakállas vagyok, de meg szeretném növeszteni... A küzdősportoló múltamnak köszönhetően széles is vagyok, igaz, most van rajtam 7 kg felesleg, 92 kg vagyok, 88 kg-nál még látszottak egy picikét a kockák a hasamon. Ja és tegnap óta vagyok kopasz! Így viszont már nem vagyok sármos, inkább ilyen ősember kinézetem van, de én most jöttem rá, hogy ez az én stílusom :D
2015. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 SoulEater7797 válasza:
A barátzónában :)
2015. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Érdekel a novemberi szakállam?:D
2015. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Fú, most a napokban kíváncsiságból megmértem magam és kiderült, hogy 190 vagyok :O Nem tudom, miért becsültem ennyire le, talán még egy korábbi méretkezés eredménye ugrott be, amikor még növésben voltam. Mindegy, ez továbbra is off itt, mert nem vagyok sármos, de legalább megnyugodtam, hogy tényleg magas vagyok :D

a bojleres

2015. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!