Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kaposváron esetleg környékén...

Kingdefender kérdése:

Kaposváron esetleg környékén laknak otthonülős lányok?

Figyelt kérdés
24 éves Kaposvári srác vagyok, szeretnék egy komoly szerelmi kapcsolatot, viszont egyszerűen esélyét nem látom, hogy egy kedves, őszinte, otthonülő és egyszerű leányt megismerjek. Hiszen nem járok sehova sem csak dolgozni és a baráti körömet is csak 1 ember képezi. Azért van így, mert nem szeretek bulikba járni se holt részegre inni magam se sok komolytalan emberekkel csavarogni. Anno kipróbáltam, volt olyan szakasz az életemben, de elég hamar beleuntam és már évek óta nem megyek sehová. Nagyon nagy szükségem lenne egy kedves kis leányzóra, de egyszerűen nem tudom Kaposváron van e ilyen lány? Komoly kapcsolatra vágyom és szerintem nem csalódna bennem a jövendőbeli társam, ha olyan szemléletű mint én :)

2015. jan. 24. 22:06
 1/5 anonim válasza:
Biztos nem erre a válaszra számítasz, de azért elmondom. Ha otthon ülsz soha nem fogsz megismerkedni senkivel. Ezt tapasztalatból mondom. Járj el táncolni, túrázni, biciklizni. Valahova, ahova emberekkel találkozhatsz. Ha a szobádban álmodozol azon, hogy milyen jó lenne egy barátnő, abból soha nem lesz semmi. Menj ki a szabadba! Tudom, hogy ez nehéz, nekem is volt egy ilyen időszakom. Ha te nem változtatsz az életeden, helyetted senki nem fog. Bocsánat, tudom, hogy közhelyeket mondok, de attól még igazak. Üdv 18/L
2015. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és te hogyan gondoltad az ismerkedést?? :S

nyomjad interneten akkor társkeresőt.

ha nem mozdulsz ki, akkor semmi nem lesz. tánc tényleg jó lehet.. vagy akármilyen hobbi. és nem csak lányokkal kell ismerkedned, mert összehaverkodsz egy fiúval, új társaságba kerülsz, ahol már lehetnek lányok, stb... ragadj meg minden lehetőséget! :)

házibuliba menj, és akkor az nem csavargós :))))

2015. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mint ha csak én írtam volna ki a kérdést!Neten próbálkoztam de nem jött be.Élőbe meg nem megy az ismerkedés nekem.Én is kaposvári vagyok.Én már kezdem fel adni nekem nem lesz szerintem soha csajom.25f
2015. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy sokszor megfordul a fejemben, hogy el kéne mennem egy buliba vagy hasonló közösségi programban részt venni, csak az a helyzet hogy ezt így egyedül nehéz megvalósítani. régebben jártam sok helyre, de akikkel barátkoztam vagy kimentek külföldre vagy eltávolodtak tőlem. egyedül pedig nehéz változtatnom, társkeresőket meg próbáltam, de nem vált be. sokszor úgy vagyok vele, hogy én is feladom, de néha úgy érzem mégis harcolnom kéne hátha egyszer leszek olyan szerencsés h találok egy kedves kis leányzót, csak az a kérdés így hogyan...
2015. jan. 25. 20:41
 5/5 anonim válasza:
Igazából sok lehetőség van. A kérdés csak az, hogy akarsz-e vele élni. Költözz el, menj ki te is külföldre. Vagy akármit. Kaposváron nincs sok lehetőség, de egy nagyobb városban rengeteg van. Ébredj! Ha te nem változtatsz, helyetted senki nem fog. Én szurkolok neked! :)
2015. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!