Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan és merre tudnék ismerke...

Hogyan és merre tudnék ismerkedni Ázsiai nőkkel\férfiakkal?

Figyelt kérdés

Elég tág a kérdésem. Igazából Koreai illetve Japán személyekkel ismerkednék. Tanulás szempontjából. A Japán nyelv úgy ahogy elsajátítható, és egy "ál"tanár is segédkezik nekem...viszont a koreai...iszonyatosan nehéz. Vagyis a kiejtés része borzasztóan.

Remélem találok egy segítő kezet, hogyha Magyar vagy DE tudsz koreaiul, kérlek segíts.

L\19



2015. jan. 25. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ázsiában szerintem tudsz.
2015. jan. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fenébe, ez miért nem jutott eszembe?! Köszönöm, hogy segítettél. :)
2015. jan. 25. 00:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd ezt a korea mániát. Az anime után jön mint a lepra.
2015. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nézek animét, nem nyerte el a tetszésem. Inkább nézem a brickleberry-t.

Lenne lehetőségem egy csere diák programra, viszont ehhez kell a nyelv. És úgy tudom, mindkét helyen áll az a tradíció, hogy ha egy idegen lép az országukba, akkor annak az ottani nyelvet kell beszélnie. Magyarán, nekem kell viszonyulnom akkor is, ha csere történt a "családban". Az angolommal társalgás szinten nincsen baj, tehát ha nem lesz ilyesmi kikötés akkor nincsen semmi probléma...mindenesetre nem ártana felkészültnek lennem.

Hogyha bárki tud ajánlani egy nagyon profi tanárt, annak is szívesen örülnék.

2015. jan. 25. 01:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A koreai jó könnyű. Amúgy mész koreait tanulni a zegyetemre és meg van oldva.
2015. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

livemocha.com

interpals.net

Ezek tanulás céljából ismerkedős oldalak, főleg az első, ott még feladatokat is lehet megoldani.

2015. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!