Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy osztálytársam...

Tetszik egy osztálytársam (fiú). De az is lehet, hogy totál beleestem?

Figyelt kérdés

14 éves, 8. osztályos lány vagyok. Az ő anyukája némettanár a sulinkban. Igazából fogalmam sincs, mi tetszik benne... de valahányszor a szemembe néz, egyszerűen elolvadok... múltkor is, amikor templomban voltunk (igen, járok templomba is... egyébként ma történt) és a szemembe nézett többször is (de nem mert sokáig belenézni, max. 5-6 s volt a leghosszabb, bár nem mértem...), olyan zavarban lettem, hogy majdnem felkacagtam...

Azonban van az osztályunkban két lány, akik igazából bárkinek megengedik bármikor, hogy letapizzák őket, mindenkivel smárolnak, akivel csak tudnak... az az igazság, hogy nagyon rá vannak szállva a fiúra, aki tetszik nekem... nevezzük őt BB-nek... és igazából az osztálybelo, sőt a sulibeli pasik a 2 csajt eléggé kihasználják... így nem vesznek észre pl. engem.. az LB-m is csak annyit tud a BB iránti "vonzalmamról", hogy szeptemberben tetszett... légyszi seg8tsetek!!! Mit tegyek?



2015. jan. 25. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz..
2015. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyorsan mássz a srácra, mielött a két r.b.nc megmogyorozzák őt!
2015. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!