Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el neki hogy...

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lány vagyok és 2 éve szeretek egy fiút, elsőnek még komolytalan volt de mára már úgy vettem észre, hogy valójában szeretem. Élőben is szoktunk találkozni de nagyon ritka az alkalom, hogy beszélni is tudunk. Na a lényeg az, hogy lesz egy buli nálunk és oda ő is meg lesz hívva, tudnátok segíteni hogy akkor hogyan álljak elé és miket mondjak neki? (én úgy akarom hogy külön hívom és megbeszéljük) de segítsetek hogy tudnám elmondani ezt neki összefüggő mondatokban?

2015. jan. 25. 15:21
 1/5 anonim válasza:
Oda mész hozzá, félre hívod, ürítsd ki a gondolatod, és a legegyszerűbben egy szóval mondd meg neki, hogy mit érzel. Amint kimondtad, könnyebb lesz utána beszélni róla. Ha nem vagy túl rajta, csak hebegni meg habogni fogsz. Szóval első nekifutásra a legegyszerűbben utána jön minden sorba.
2015. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy a bulin is ott lesz? (a meghívás egy dolog...) :D Amúgy meg ehhez nem kell buli, bármikor félrehívhatod.


De talán nem kéne a nyakába zúdítani, nem gondolod? Hirtelen köpni nyelni sem tud! Csak finoman, fokozatosan!


23/F

2015. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazi beszélgetés nélkül hülyének fog nézni, hogy máris szereted. legyél a közelében, ne rohand le.
2015. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszoka! amúgy 100% hogy ottlesz mert tesómék legnagyobb spanja, és ő mindig ottvan :) tegnap is nálunk volt meg multheten is egész hétvégén, és így ... ő soha nem hagnyá ki az ilyeneket, már meg se kell hhívnimert jön magától :DD első válaszoló köszi:) másodikhát lehet .. :)
2015. jan. 25. 15:46
 5/5 A kérdező kommentje:
régen beszéltünk élőben is, de az már nem most volt :D(magyar beszéd :p)
2015. jan. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!