Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan férfi, akinek ez a...

Van olyan férfi, akinek ez a típusú nő bejön, de nem papucs? (kifejtem)

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmről lenne szó. Én tizenkét éve ismerem, mintha a testvérem lenne, tudom, hogy milyen ember - bár lehet, hogy elfogult vagyok. Szóval a lényeg: gyönyörű lány-fenékig érő (festett) vörös haj, nem öltözik kihívóan, többnyire testhezálló fekete cuccok vannak rajta, amolyan "tokától bokáig" be van öltözve, vagy épp sportos-morbid feliratú póló+farmer. Mégis mindenki megnézi-viszont nemsoká 24 éves, és még nem volt barátja. Odamennek hozzá a férfiak, beszélgetnek, de "csak" haverok lesznek, párkapcsolat nem alakul ki, és nem értem, hogy miért. Pár srácot megkérdeztem, azt mondták, hogy olyan mint egy pasi, dögös csaj testben, vagy túl domináns, szexkapcsolatba meg nem akar belemenni.

Tudom, az ő élete, bla, csak szeretném ha végre neki is lenne párja, megérdemelne már egy normális férfit. Gondoltam itt anonim megkérdezném, hogy van-e itt olyan, akinek bejönnek ezek a tulajdonságok, DE nem papucs? (azt ki nem állhatja, egyenrangú felet akar)

Szóval összefoglalnám:

Kívülről igencsak hidegnek tűnik, nem barátságos-inkább csak udvarias, nem kedveli a fizikai kontaktust (barátokat ölelgetni-csókolgatni), lányos és fiús hobbijai is vannak (pl. hímzés, de lövészet is), nagyon rendszerezett a programjait illetően, abszolút nem spontán, mindig jó előre megtervez mindent, nem mutatja ki az érzelmeit, hidegfejű, érettebb a koránál, nem befolyásolható, "erős karakter", a kapcsolatokban sosem alárendelt, szeret vitázni (a szó nemes értelmében), nehezen lehet meggyőzni valamiről, rendkívül kritikus, nagyon kevés barátja van, nehezen lehet elnyerni a bizalmát, sosem jár szórakozni, inkább otthonülős-könyveketbújós-fajta, a humorérzéke kifejezetten szarkasztikus, abszurd, fekete, ontja magából a poénokat, olykor "malac" vicceket is. Okosabb mint a környezete, ezt többször hangsúlyozza is (a klasszikus Holmes karakteréhez tudnám hasonlítani). Sokkal nehezebb elnyerni a barátságát, nem könnyű természet, de akit megszeret, azért tűzbe menne (tudom róla, hogy nem egyszer elő is fordult-értem is pl.), rendkívül lojális, de idegenekkel akár még hidegségéből fakadóan akár arrogánsnak vagy kegyetlennek is tűnhet. Szereti kimutatni, hogy mennyire okos, és brutálisan, MINDIG őszinte. Gyerekeket, állatokat szereti, pár éven belül akar családot, sosem flörtöl, az ismerkedést is nagyon komolyan veszi, ha nem látja értelmét egy kapcsolatnak bele sem kezd, vagy rögtön kiszáll, akár az első randi után közli, hogy nem egymásnak vagytok teremtve, max. barátság, a szex csak sokadlagos kérdés az életében.


Szóval mit gondoltok?

Megemlítettem neki a netes párkeresést, de "húspiac" jelzővel le is zárta a témát. Érdemes lenne picit győzködnöm, hogy próbálja ki, vagy hol ismerkedhetne hozzá hasonlóval?


A korotokat légyszí', írjátok oda:)


2015. jan. 25. 23:41
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Ja, és pont ezért: mint írtam, tisztelet, bizalom: elvből se küldök róla képet. Bízik bennem, nem élek vele vissza-hiába, hogy nem tudná meg.
2015. jan. 25. 23:57
 22/39 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem a helyében már az is zavarna, hogy kiírtad róla ezt a kérdést az engedélye nélkül...
2015. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Számomra bejönnek ezek a tulajdonságok, mivel én is hasonló beállítottságú vagyok, amit a környezetem többsége nem igazán szeret.

21/F

2015. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

jólvan látszik hogy bele vagy zúgva, bárki bármit ír megvéded. akkor tőlünk mégis mi a f**zt vársz? ha tetszik menj rá, ha nem akkor offold, csak a magadfajta balf**zok ragadnak le a barát-zónában.

épp emiatt érzem egyre inkább azt hogy kamu a sztori, egy ilyen belevaló és vagány csaj nem lenne jóban egy hozzád hasonló tutyimutyi p*ccsel aki még a képét is fél elküldeni egy oldalon mert "jaj leszedi az arcom"

2015. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

"a "nehezen lehet meggyőzni valamiről" azért magában foglalja, hogy ha racionálisan el van neki magyarázva, akkor megérti az érveket, és elfogadja, ha igaza van a másiknak? "

Abszolút. Ha valamiben téved, és tényleg másnak van igaza, mea culpázik, "javítja" a téves infóját, és nyugtázza, hogy okosabb lett. Ha nem lehet meggyőzni mégse, akkor annyiban lehet vele hagyni: "Te ezt gondolod, én ezt, ennyi" Elfogadja. Bár mint írta, szeret vitázni,de ez mindig csak elméleti síkon zajlik, sosem érzelmileg. Nincs hiszti, kiabálás ilyesmi, csak filózgatás, de az keményen:D

2015. jan. 26. 00:01
 26/39 A kérdező kommentje:

Drága 29-es Lány vagyok:D hetero, és van pasim (3. éve). Nem vagyok belezúgva, mint írtam, olyan mintha a testvérem lenne, sok sz*rból kihúzott, párommal is ő hozott össze.

Nem megvédem, csak leírom a tényeket. Ha figyelmesen olvastad, a rossz tulajdonságait is leírtam.

2015. jan. 26. 00:03
 27/39 anonim ***** válasza:
Basszus most elolvastam, és qrva kíváncsi lette a csajra. És eléggé idegesít, hogy sosem fogom megismerni, pedig most is ezen jár az agyam. Miért kellett ide kattintanom? Most aludni sem fogok tudni.
2015. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Ó, akkor az nagyon jó :D Felírtam a listára, maj' gyövök, ha az van :P
2015. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Érdekes nő lehet. Szívesen megismernem. :) Volt mar dolgom hasonló karakterű nővel, es határozottan állítom, hogy egy idő után "megszelidül" valamelyest. Persze csak ha minden stimmel, es aztán egy álom nő lesz belőle. ;)
2015. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ami nekem fura hogy honnan van szexualis tapasztalata ha nem volt meg kapcsolata es kalandokba sem megy bele..
2015. jan. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!