Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kozelitsem meg es egy...

Hogy kozelitsem meg es egy megfogo meggyozo szoveggel kezgyek a csajnal?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok egy suliba jarok a 15 eves csajjal szeretnek oszejonni CsakChatBen tudom megkozeliteni azutan a szaman keresztul elobe is. A lenyegegy INTRO ami mas mind a tobbi srac szovege.

2015. jan. 26. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy csak írj helyesen! Nem, nem az ékezetekre gondolok!
2015. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt példákat vársz más pasiktól, amiket alkalmazni fogsz, akkor áruld el, hogyan lesz az más, mint a többi pasi szövege? o.O
2015. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg írni, mert borzalom ahogy írsz.

Meg mi az hogy a számán keresztül? Előbb csak chat, aztán telefon és aztán élőben? Tudod ki vár ennyit?

Menj oda hozzá és szólítsd le. Bármilyen szöveg jó. Minél szarabb annál jobb. Egyenesen a leggázabb, legcikibb szöveggel menj oda. Ki fog röhögni, de te egyből oldd a hangulatot azzal, hogy tudod, hogy ez szar, de annyira meg akarod ismerni, hogy nem vártad meg míg a megfelelő szöveget kiötlöd. Hidd el működni fog.

2015. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem a hejessírásoddal lenyűgöznéd, tesah!
2015. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szöveg, ami minden lánynál bejön, mivel mindenki más. Add magad és legyél kedves, humoros.
2015. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

USA ból vagy?

CsakChatBen watt íz dísz? Egy Jeddy név?

Introduce jore szelf

2015. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most komojan nem lehet egy kerdesre valaszolni anelkul hogy "kritakazzatok?" Valaszt kerek nem mast a velemenyetekre vagyok kivancsi hogy ti hogy csinalnatok. Szorol szora...!
2015. jan. 26. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenekkel tele van a net! Kizárt hogy mindet ismeri!

Könyörögve kérlek ne írásban kommunikálj vele! Hidd el az csak hátrányodra válna!

2015. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először is keresd meg a tökeidet, aztán vegyél egy mély levegőt, és menj oda hozzá. Ha meglátja az írásodat, még a fb-on se jelöl vissza.
2015. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!