Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, az nem gáz, ha elvisztek...

Fiúk, az nem gáz, ha elvisztek egy lányt egy menő étterembe és csak salátát eszik, semmi mást?

Figyelt kérdés
tegyük fel, hogy normál/vékony alkatú lány. az étlap tele finomabbnál finomabb kajákkal, bármit választhat, ti fizettek. ő mégis a legegyszerűbb, legunalmasabb salátát kéri ásványvízzel. őszintén, nem szánnivaló az ilyen?

2015. jan. 26. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vigyáz a vonalaira..engem nem zavar az ilyesmi.
2015. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen mindegy, ha azt a húst a szájába veszi, amivel én kínálom.
2015. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, és ha salátát akarok enni, akkor salátát fogok enni, nem számít, hogy milyen oldalasok vannak a menün.
2015. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

o te jo eg... micsoda kerdes ez? miert szamitana barmit is az, hogy ki mit eszik? nem fogok azert mondjuk tintahalat enni, mert a masik azt eszik :) etterem, szabadon valaszthato termekek, szabad akarak a valasztasra.


de komolyan, aki ilyeneken fennakad, azt meg csak sajnalni sem tudom.

2015. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a másiknak ahhoz, hogy mit kér a randipartner. Örülj, hogy nem valami extra drágát kért.
2015. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt eszik amit szeretne.

Ha ő beéri az Ónixban mondjuk egy lazacos cézár salátával akkor nekem több marad a steakre. :D

De tényleg, anyagiaktól mentesen. Egyen azt amit szeretne. Ha neki a sali kell, akkor legyen az. CSAK(!) utána ne akarjon "belekóstolni" az én kajámba, mert éhes maradt. NA akkor harapok.

2015. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem amikor elvitt egy pasi randizni 4 személyes tálat kértünk és én ettem meg a 80%-át :DD
2015. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azt szeretné veled finoman közölni, hogy nincs esélyed nála. Kiválasztotta a legolcsóbb fogást, hogy neked se kerüljön sokba ez a fölösleges randi, illetve megpróbálja magának és neked is feledhetővé tenni az estét.
2015. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legalább olcsón kijövök.
2015. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha tényleg azt szeretne enni. De azért ha egy nő direkt a legolcsóbb ételt választja az olyan, mintha a meghívás felét nem fogadná el. Biztos van más saláta is, nem csak a legunalmasabb.
2015. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!