Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek direkt csinálja?

Szerintetek direkt csinálja?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srac. Evfolyam tarsak vagyunk meg ugyanazt a sportagat uzzuk igy egyutt jarunk edzesre. Tobbszor (ilyen rejtetten) megkerdezte mar hogy van e baratom. Tehat pl aki hiv telefonon az a baratod? Ott az a fiu aki teged nez (edzesen) az a baratod? Es ehhez hasonlok. Viszont szerintem valakitol vossza hallotta hogy nekem tetszik. Mert mikor talalkozunk a folyoson akkor mindig olyan furcsan koszon es eleg nyomatekosan mondja ki hogy szia( es a nevemet mondja). Volt hogy mar szemeztunk de altalaba mindig az lett belole hogy elkapom a fejem. Felek hogy en nem tetszek neki ezert nem akarom elmondani, mert akkor eleg ciki lenne ugy jarni az edzesre meg mondjuk ha osszefutunk is valahol.

Szerintetek? Vagy hogy mondhatnam el neki? Hogyan hivjam fel magamra a figyelmet jo iranyba?

16L



2015. jan. 26. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem lehet biztos ez,hogy tetszetős vagy neki,de sztem ne probáld ki az edzésen.Inkább hívd el mondjuk sétálni.És ha olyan furán viselkedik akkor tetszetős vagy neki.
2015. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!