Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kosaraz ki minden lány?

Miért kosaraz ki minden lány?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és még soha nem volt egy barátnőm se. Még csak nem is szexeltem, tapasztalatlan vagyok.


Pedig mindenhonnan azt a visszajelzést kapom (főleg nőktől), hogy egy nagyon jólelkű, udvarias, család centrikus pasi vagyok.


Idősebb nők (50-60 évesek) sokszor mondják, hogy ha most lennének fiatalok, semmi pénzért nem engednének veszni, ha a pasijuk lennék.


Ennyire meglátszik a közeledésemből és a szavaimból, hogy tapasztalatlan szűz vagyok? :(

Tényleg csak a prostizás a megoldás, ahogy sokan tanácsolták? :(



2015. jan. 26. 18:39
 1/4 CptTomato ***** válasza:
Hát első körben én is azt ajánlanám, jó adag önbizalmat kapnál tőlük, és talán még csajozási tanácsokat is kapsz ha egy normálisabbhoz mész el.
2015. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyelj!

A prostizás nem utolsó utáni dolog. Nem tudom miért, de megváltozik a kisugárzásod. Kapd össze magad, és merj egy jót...

2015. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ideális apajelölt vagy, nem a te hibád. A probléma az, hogy a lányok/nők mostanában már nagyon sokáig szeretnek élni, nehezebben kötelezik el magukat. Kitartás, te is meg fogod találni a kedvesedet!
2015. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet nekem van defektem, lehet a világ ferde, nem tudom.


Egyszerűen úgy érzem, hogy most már amiatt vagyok ingerült és lehangolt, hogy nincs kit átölelni éjszaka.

Persze a testi dolgokra is nagyon vágynék már, de az számomra jobban hiányzik, hogy legyen kit átölelni éjjel, és legyen ki mellett ébredni. :(


És szerintem nincsenek is nagy elvárásaim. (Buta plázacicákat nem csípem. Ennyi.)

2015. jan. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!