Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk. A magasabb vagy alacsony...

Fiúk. A magasabb vagy alacsonyabb lányok a nyerőbbek?

Figyelt kérdés

Úgy értve, a veletek nagyjából egymagasak, vagy a sokkal alcsonyabbak?

Mert sok helyen olvastam, hogy az alacsony lányok milyen kis cukik. De ezek szerint a magas lányok nem is igazán vonzóak?



2015. jan. 27. 18:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tízes, a kérdés mindenkinek a saját méreteihez viszonyítva volt feltéve :) Hozzá képest egymagas, vagy sokkal alacsonyabb.
2015. jan. 27. 19:06
 12/24 anonim ***** válasza:
Én a velem egy magasakat preferálom, de nincs bajom az alacsonyabbakkal se.
2015. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mindegy, mindkettőnek van előnye, és hátránya is. Az alacsonyabbak tényleg aranyosabbak tudnak lenni, a magasak pedig hosszú lábukból kifolyólag könnyebben lehetnek nőiesebbek.
2015. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
151cm magas nő vagyok és jártam már 192cm magas pasival. Nem érdekelt egyikünket se, mit szólnak mások. :-) Egyébként nekem amúgy is inkább a magasabb pasik jönnek be, nem tudom megmagyarázni, miért.
2015. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Alacsonyak,sokkal nőiesebbek és csinosabbak.
2015. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a magas lányok jobban bejönnek, több rajtuk a szeretni való. :D 175-180 jöhet.
2015. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
92%
Nekem nagyon bejönnek a magas lányok 174 vagyok. Olyan szép mikor egy gyönyörű magas nőt kielégítek, elfoghatatlan büszkeség, mikor a karjaiban van. 3 magas 187, 189, 192 cm csajom volt idáig. De egyébként nem épp a magaságga legfontosabb, nem is erre utazom.. Az régebben rossz volt, hogy ezek a lányok mindig csak szexbarátként néztek rám, komolytalannak találtak párkamcsolatra, mert fiatalabb vagyok, sokkal alacsonyabb, és milyen viccesen nézünk ki egymás mellett. Azért túltettem rajta magam egyikőjükkel mai napig segítünk egymáson ha a szükség nagy úr.
2015. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
92%

Ez a magasságbeli különbség a párkapcsolatokban, nem más, mint egy f.aszság.

Érdekes, én a 175 centimmel vígan elvagyok a 192 centis barátnőmmel, lassan már negyedik éve. Volt 155 centis nőm is, de nem volt annyira jó. Kis törékeny volt, meg sem lehetett normálisan fogni. De ne tessék félre érteni nincsen bajom az alacsony nőkkel!


Ez egy elcseszett duma, hogy "A férfinak magasabbnak kell lennie, mint a nőnek". Ez nem más, mint: hiszti, kényeskedés, kisebbségi komplexus, begyöpösödés, megfelelési kényszer ...stb.


A magas nő is lehet szép, ugyanúgy át lehet ölelni, meg lehet csókolni, meg lehet dugni.

2015. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
12%

Amennyire tudom, nálam apai ágon mindenki a töpszli csajokra bukott. Nagyapám több mint két méter volt, a nagyanyám a 150-et is alig verte. Apám már csak 191 centi volt, de ő is az alacsony anyámat választotta. Én már csak 178 vagyok, én is imádom a 150-160 körüli csajokat. A fiam 183, a menyem 152.

És van még egy "kifogásom" a magas csajok ellen. Ők nagy lábon élnek, és nekem baromira kiábrándító tud lenni az előszobában az én 43 cipőm mellett egy hasonló nagyságú női rocsó. Nincs cipőfétisem, de egy 35-36-os aranyos kis cipő meg tud ragadni.

2015. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
73%

"Nagyapám több mint két méter volt, a nagyanyám a 150-et is alig verte. Apám már csak 191 centi volt, de ő is az alacsony anyámat választotta. Én már csak 178 vagyok, én is imádom a 150-160 körüli csajokat. A fiam 183, a menyem 152."


Pont hasonló dolgok végett írtam a begyöpösödést.

2015. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!