Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek visszahúzódóbb típusú barátnőt, aki szeretne már komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne, az ilyen lányok a gyengéim


az a baj hogy mivel te is visszahúzódó vagy és ők is így eleve kicsi az esély rá hogy összetalálkozz egy ilyen lánnyal

2013. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha egyszer ilyen lánnyal tudom elképzelni magam hosszú távon..
2013. ápr. 16. 16:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen lány van, de nem lehetetlen.:)
2013. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pedig jelenleg eléggé lehetetlennek gondolom, mert általában az ilyen lányokat nehéz megközelíteni, mert általában otthon vannak..
2013. ápr. 16. 16:36
 6/13 anonim ***** válasza:
ezzel nem vitatkozom, mert én is ilyen vagyok..
2013. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mit értetek visszahúzódón? én nem vagyok igazán a társaság középpontja, nem szeretek bulizni, stb, de ismerősökkel, baráti körrel szívesen csinálok programot
2013. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nem szeretek középpontban lenni. Tényleg sokat vagyok otthon, de azért szoktam ismerkedni, leginkább ismerősök által.
2013. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
neten? ;) :D
2013. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen. Egy helyre vittük a kutyáinkat "legeltetni", futtatni. Beszélgettünk, aztán lassan kinyílt mint a kagyló. Lehet az is közrejátszott, hogy eredetileg nem is akartam fölszedni (persze megmozgatta a fantáziám, mert szép). Így aztán elég természetesen kezdtünk el beszélgetni. Aztán lenyűgözött, mert olvasott volt és éretten gondolkodott. Idővel meg kerestük egymás társaságát és ennyi. Több éve párkapcsolatban vagyunk.
2013. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!