Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen bonyolult heteróké...

Miért ilyen bonyolult heteróként ismerkedni?

Figyelt kérdés

Már elegem van. Írhatnék sokkal durvábban is de akkor letörölnék a kérdésemet.

Képtelen vagyok beilleszkedni közösségekbe. Egy fajta szorongással egybe keveredő arroganciát érzek. Persze lehet ha jobb kedvem van, akkor ez kevésbé nyilvánul meg.

A munkahelyen van egy csaj akinek szerintem tetszek viszont nem tudok ellazulni.

Képtelen vagyok ismerkedni, képtelen vagyok hosszútávon értsd: egy randi erejéig fent tartani az érdeklődést.

A humorom egy kalap szar. Persze van amikor röhögnek rajtam az emberek és van amikor tényleg elég jó "állapotban" vagyok, amikor lazább vagyok, magabiztosabb és kreatívabb de nagyon könnyen visszaesek ebbe a rosszabb kevésbé produktívabb állapotba!

Ebben a baromi álszent világban nagyképűnek gondolnának ha azt mondanám, hogy jóképű vagyok és jó a testem.. maradjunk annyiban, hogy nem a külsőmmel van a gond.

Utálok emberek közé menni mert leértékelem magamat amikor azt látom, hogy porba fingó, 0 kiállású, 0 életű embereknek viszonylag jó nőjük van. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit tudnak enni az ilyen pasikon a csajok.

Önző állat vagyok mert rohadtul szeretnék csajt akit szerethetek akivel megélhetem azt a fajta szexualitást amit szeretnék.

Beszéltem meleg sráccal kíváncsiságból és arra jöttem rá, hogy sokkal egyszerűbb nekik mint nekünk heteróknak. Tele vagyok irreális prekoncepciókkal a másik nem vágyaival kapcsolatban.

Szerencse játék az egész élet. Másnak megadatott ami nekem nem. Ha hülye vagyok, ha ronda vagyok, ha pszichopata vagyok 0 érzelmekkel és empátiával akkor mit csináljak???

Folyton kapom a negatív visszacsatolást az emberektől, hogy hülye vagyok, hogy bunkó vagyok.

Hiába tennék le valamit az asztalra, talán büszkébb lennék de ugyanúgy elrontanék mindent a randikon.

Már elegem van ebből az egész rohadt életből.

Nincs kedvem semmihez, értelmetlen minden.



2015. jan. 28. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem túlagyalod a dolgokat.
2015. jan. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%
Mert melegként biztos egy retkes leányálom lehet ismerkedni, nem?:D
2015. jan. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Túlagyalom de ha nem agyalom túl és nem figyelek oda, hogy mit mondok akkor egy buta gyerekes baromnak gondolnak.

Ha meg oda figyelek, hogy legyek buta gyerekes barom akkor meg unalmas vagyok, humortalan.

Esetleg még rám a bunkó szót is szokták mondani.

Közben meg valahol érzem, hogy ha nem itt tartanék, ha lenne önismeretem és ÖNBIZALMAM, ha szeretnének az emberek és merném magamat adni akkor lennének bennem szerethető dolgok is.

Ágyba vinném a reggelit, nem lennék rest aktív dolgokat szervezni, kikapcsolódni.

Ha nem lennék tele ekkora igazságtalanság érzéssel még empátiát is tudnék mutatni az emberek felé. Talán most is képes vagyok erre de nagyon hamar kihoznak a sodromból amit leginkább visszafolytok.

2015. jan. 28. 02:19
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Miért gondolod, hogy homoszexuálisként ez más lenne? Valószínűleg az említett hiányosságaid miatt ugyan úgy nem menne a tartós párkapcsolat kialakítása.


"... porba fingó, 0 kiállású, 0 életű embereknek ..." Ezt pontosan hogy érted? Mi alapján mondod ezt bárkiről?

Amúgy meg valószínűleg azt eszik a nők bennük, ami belőled hiányzik.

"A munkahelyen van egy csaj akinek szerintem tetszek viszont nem tudok ellazulni." Mi az, hogy ellazulni? Miért kellene ellazulni? Vagy annyira ideges, feszült vagy, hogy meg sem tudsz szólalni?


Az a bajod, ahogy te is mondtad, hogy tele vagy olyan gondolatokkal, előítéletekkel, prekoncepciókkal, nem csak a nők terén, amik valószínűleg úgy ahogy vannak hülyeségek, irgalmatlanul nagy általánosítások, sztereotípiák, hiedelmek, de érted, hogy mire gondolok.


A 0 érzelem, empátia dolog meg egy nagy hülyeség, ezt te is tudod.


Az lenne a legjobb, ha kipróbálnád azt, hogy nem akarsz, nem görcsölsz semmin egy darabig, ami az ilyen nagyobb dolgokat illeti, mint pl. barátnő keresés és csak úsznál az árral a napi rutinnal, hagynád, hogy kicsit alakuljanak a dolgok maguktól és ne próbáld minden áron befolyásolni a dolgokat,csak szemlélődj, figyeld a világot magad körül alakulni, próbáld megérteni a dolgokat. Ha ezt sikerülne elérned, akkor az említett problémáid megoldódnának, ebben biztos vagyok.

2015. jan. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szexelni tudnék ha meleg lennék.

Nem kellene előadnom a hu de menő vagyok srácot. Nem kéne túlordítanom a kiéhezett pasik tömegét. Mert most azt érzem, hogy túl kéne. Lehet a metafora nem a legjobb mert nyilván orditással nem érnék el sokat a csajoknál. Értsd úgy, hogy nekem kell a legjobb külsejűnek, a legjobb humorunak, a legintelligensebbnek lenni. Ezt gondolom ami talán igaz is. Mondhatnád, hogy álljak rá valamelyikre és legyek abban a legjobb. Lehet egy szakmában kiteljesednék ami tök jó mégis azt látom, hogy 0 életű emberek, akiknek az élete a konzol játékról meg a hétvégi berugásról szól egész jó nőket tudnak összeszedni. A humoruk sem olyan, hogy sírsz rajta.. Műveltség, intelligencia sem magas.

2015. jan. 28. 02:42
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem ilyen bonyolult, csak te ragadtál le itt.
2015. jan. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Tudod, ezek szerint azok a - szerinted - porba fingó 0 életű emberek mégis sokkal többek nálad valamiben.

Egyébként meg nulla életű? Inkább az a nulla életű, aki tehetetlenül sírdogál, meg panaszkodik, közben persze önmagát azért burkoltan fényezve, ahelyett, hogy egy kicsit magába nézne.

Mondjuk többek nálad abban, hogy ők meg tudják találni a nőkkel a közös hangot. Tök irreleváns, hogy a szabadidejüket mivel ütik el, konzolozással, vagy mással (apropó, és te mivel?), nem ez számít. Sőt, ki kell, hogy ábrándítsalak, nem attól lesz valakinek az élete nulla, hogy esténként játszik egyet az Assassins Creed-del. Sokkal inkább az határozza meg, hogy kinek milyen az élete, hogy hogy érzi magát, és mennyire tudja az elképzeléseit megvalósítani. Látod, nekik mégis sikerül, neked meg nem. Lehetséges, hogy ezek alapján nem ők a nulla életűek?


"Hiába tennék le valamit az asztalra, talán büszkébb lennék de ugyanúgy elrontanék mindent a randikon."

A szerelem nem azon fog múlni, hogy milyen végzettséged, versenyeredményeid, munkahelyi kitüntetéseid vannak. Ott az számít, hogy emberileg milyen vagy.

"Szerencse játék az egész élet. Másnak megadatott ami nekem nem."

Tény, hogy a szerencsének néha elég nagy szerep jut, na de pusztán szerencséből nem sok embernek hullt ám az ölébe a szerelem.


"Szexelni tudnék ha meleg lennék."

Ja. Ha beéred azzal, hogy igénytelen, elhízott perverz ötvenes pasas egyszer-kétszer a farkára húzzon, akkor tényleg. De ennyi erővel heteróként is szexelhetsz, csak fizetned kell érte.

Ne áltasd magad azzal, hogy a melegeknek könnyebb társat találni. Egyáltalán nem az. Vannak meleg és biszex ismerőseim, és egyikük sem dicsekedett még azzal, hogy neki milyen jó, egy szavába kerül, és máris talál magának párt. Ez baromira nincs így. Sőt, egy melegnek nagyságrendekkel nehezebb párt találni, mint egy heterónak. Egyrészt azért, mert potenciálisan kevesebb van belőlük, másrészt azért, mert rengetegen - félve a környezetük reakciójától - nem merik felvállalni magukat, harmadrészt meg azért, mert köztük - arányaiban nézve a nőkhöz képest - sokkal többen vannak, akik csak szexuális kapcsolatot akarnak, de párkapcsolatot nem.

Szóval amit írtál, hogy a melegeknek milyen könnyű, az egy hatalmas nagy ostobaság.


Egyébként meg hagyd abba a rinyálást, és próbáld meg rendbe szedni magadat! Ha másképp nem megy, kezdésnek iratkozz be egy önismereti tréningre, rád férne. Az énképed és a világképed ugyanis meglehetősen torz.

2015. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd úgy érzem sokban hasonlítunk régen én is egy nagy 0-nak éreztem magam és ugyanúgy irigy voltam kb mindenkire akin láttam hogy sikereket ér el a nőknél, mert tudtam hogy nekem nincsenek meg azok a kvalitások amivel találhatnék barátnőt vagy akár csak randira hívhatnék egy lányt.

De én abbahagytam az önsanyargatást és egyszerűen elkezdtem valahol, megismertem egy lányt neten keresztül akit jelenleg ma az egyetlen igaz barátomnak tekintek, aztán nem adtam fel, elég sok randim volt, pár futókaland, 1 szexkapcsolat, meg pár barátnőm 2 év alatt + most is komoly kapcsolatban vagyok.

Mire volt jó ez a sok randi? Nagyon sok mindenre, elég sok önbizalmat szereztem, rájöttem sok dolog könnyebb ha gyakorlod őket, ezért mondom, hogy a személyes tapasztalatszerzés a legmérvadóbb dolog. Ezek hiányában bárhogy gondolkozhatsz fejben a csajokról, semmi értelme, egyszerűen kezdd el valahol, én sokszor beégtem, sokszor csalódtam, sokszor bántottam meg másokat, de azért nem szabad feladni semmit hogy legközelebb már ne kövesd el ugyanazt a hibát...

2015. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

A nők már csak az ilyen porbafingó, 0 életű, 0 kiállású embereket szeretik. Miközben egy csomó siránkozó, ámde öntelt, rosszindulatú majom várja őket tárt karokkal - mint a sült galambot, ami magától repül a szájba... Nem is értem.


Bezzeg a melegek... Nekik elég felkínálkozni és máris elcsócsálják őket a titkosilonka biszex nősemberek... Milyen jó nekik!


Bárcsak neked is így öledbe hullana a nő, hogy jól mexexuálhasd... Ha a nulla életű porbafingóknak sikerül becsajozni, akkor az lenne a minimum, hogy az ilyen csúcskvalitású egyéneknek - mint te - alanyi jogon járjon! De hát igazságtalan szerencsejáték az élet... Igazán megérdemelnéd az ötöst, de hát csak nem jön össze - hiába nem vettél még lottószelvényt sem.

2015. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!