Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez egy bonyolult ˝szerelmi˝...

Ez egy bonyolult ˝szerelmi˝ történet (többi lent. ) (? )

Figyelt kérdés
Hát egy kicsit hosszú és hiányos a szöveg de nekem fontos, ugyhogy ha már idáig elolvastad akkor kérlek olvasd el végig.Van egy fiú a koliba, folyton néz. 3 évvel idősebb nálam. Egy párszor beszéltünk már személyesen de mindig beégtem, nem anyira csak zavarba jöttem és ez szerintem látszott is. Annyira zavarba jöttem hogy amikor utoljára beszéltünk akkor azután azt hitte hogy utálom. Ez 2-3 hete volt. Azután az egyik szobatársamat (őt is folyton nézi) bejelölte facebookon és rá is írt, a szobatársam nem foglalkozot vele, pár nap mulva amikor megyünk vacsorázni odajön hozzánk és megkérdezi a szobatársam hogy miért nem jelöli vissza és miért nem válaszol az üzenetre. A szobatársam azt válaszolta hogy nem tudta hogy ő az.(tudta hogy ő az) Válaszolt neki, utánna kikapcsolta a telefonját. Még aznap este lehívta hogy beszéljenek, és elhívta filmet nézni ( sok lánnyal filmezni akar :) ) a szobatársam meg lerázta azal hogy már megy zuhanyozni (lehet hogy neki is tetszik csak tagadj mint én. :p ) .Most az ősziszünetben bejelölt engem is facebookon és írt is, visszaigazoltam és válaszoltam neki, egész este beszélgettünk. Ez 3 napja volt azota egész nap beszélgetük. Én írtam neki hogy csak barátok vagyunk, de folyton utal rá és komutatja hogy tetszem neki, jol megértjük egymást, és sokkal jobb vele beszélni mint mással, vasárnap visszamegyünk a koliba és találkozni fogunk, nem tudom hogymit csináljak azzal hogy mindig zavarba jövök akkor is ha csak rámnéz. Ő is tetszik nekem de egy barátnőm aki elöbb ismerte és már csokoloztak is. Barátnöm szerint sincs már köztük semmi, de ez nem olyan rég volt és folyton eszembe jut, és nem igazán tudom mit érzek iránta. Nem tudom milyen érzés a szerelem ezért nem tudom mihez hasonlítani. Aki tud tanácsolni valamit vagy szeret szerelmi történetekről beszélni az írhat privátot, meghalgatom bárki szerelmes történetét. Ez nem ugy sikerült ahogy akartam sok dolog kimaradt belőle és a fogalmazása sem olyan jó. Elörre is köszönöm. :)

2014. okt. 29. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján úgy tűnik, mintha kétségbeesetten minden szembejövő lánynál bepróbálkozna. Miért gondolod, hogy tényleg tetszel neki? Ha gondolod, privátban is kifejtheted. ☺
2014. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát tudod én azért annyi bizalmat nem adnék a srácnak. Ezzel nem eltántorítani szeretnélek, csak leírom őszintén a véleményem, ami persze nyilván nem 100%. :)

Nekem a fentiek alapján úgy tűnt, hogy ez a srác elég szoknyapecér. Sok lánynál próbálkozik "filmet nézni", a szobatársadat is elhívta, próbálkozott nála, de nem jött össze, erre jöttél Te, aki szintén bejön neki, tehát szintén egy lehetséges "jelölt" számára. Szóval nekem nem tűnik komoly szándékúnak, de lehet, hogy tévedek, nyilván nem ismerem a teljes szituációt.

Azon meg csak az idő és bizalom segít, hogy ne érezd magad zavarban. Ha közel érzed magad a sráchoz, akkor majd már nem is akarsz ennyire megfelelni neki. Maximum azzal tudsz segíteni, hogy előtte picit megpróbálod lenyugtatni magad és önbizalmat "csepegtetni" magadba.:)

2014. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jól néz ki de nem pávagyerek, és nem olyan mint aki rászorul egy barátnőre. De ez is ok nálam, még az elején amikor nem ismertem akkor eldöntöttem hogy nem jönnék vele össze, de mégis olyan fura érzésem van, nem tudom hogy ez-e a szerelem, de amikor rá godolok mindig a szép szeme jut eszembe, meg hogy mien jó lenne megölelni stb... :)
2014. okt. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!