Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A srácoknak, miért egy agyon...

A srácoknak, miért egy agyon sminkelt, agyon szolizott csaj kell? Tényleg erre van igény? Vagy itt kezdődik az igényesség?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se szemüveges, se pattanásos, se molett még sem találok senkit :D nem vagyok otthon ülős típus szeretek partyzni sportolni stb :D
2015. jan. 29. 15:40
 1/10 anonim válasza:
mert azokat könnyű megkapni :D
2015. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Képet vagy meg se történt!!!
2015. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a túl sminkelt csajokat nem csipázom
2015. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te nem azért nem kellesz senkinek, mert ez kéne a férfiaknak/srácoknak, hanem mert ilyen egyszerű a gondolkodásod. Menj partyzni, ott tanulhatsz... :D
2015. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy majd itt mindjárt kapod a sok ajánlatot. De csak olyanoktól akiknek még a szalmazsák is jó.
2015. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És a csajoknak miért a kigyúrt pénzes bunkók kellenek?

Szerintem rossz pasikat néztél ki eddig magadnak. Vagy csak szimplán nem találkoztál még olyannal mint én akinek kifejezetten undorító az agyonsminkelt, agyonszolizott női test látványa.

2015. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem erre van igény, temérdek sok hím ismerősöm közel sem tart erre igényt, nem tudom honnan szedik mindig ezeket a bugyuta kérdéseket. Lehet nem a mai divatos yolo gyerekekben kellene keresni az ideális férfit.
2015. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem különbözik a mi férfiak által "agyon sminkelt" és "túlszolizott", mint a női irigy "agyon szolizott" és "agyonsminkelt".
2015. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igazad lehet mert nekem mint férfinak már az is agyonsminkelt akinek piros rúzs meg alapozó virít az arcán. A nőknél meg gondolom az agyonsminkelt szint a malteros vödörnyi alapozónál kezdődik amit vakolókanállal kennek fel csak mert kevés az önbizalmuk és ezzel szeretnék eltakarni.
2015. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat, a gyakori kérdések meg azért van h itt tegyünk fel bugyuta kérdéseket :)
2015. jan. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!