Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki tetszik, mit...

Van egy srác aki tetszik, mit csináljak? 15L

Figyelt kérdés

Az egyik fiúhaverom osztálytársa. Igazából az haverral eddig nem sokat beszélek, de azért tudunk hülyülni. Szóval inkább haver, mint barát. És az nem tudja, hogy az ő osztálytársa tetszik nekem. Facebookon egy kép van rólam, az is ballagási kép. Ha pedig írnék neki, akkor mit hoznék fel témának, hogyan 'vágódjak be' nála, hogy újra beszéljünk, és ne talán tán ő írna rám. Sajnos élőben még nem látott és facebookra nem töltenék képet, mert 1. Nem szeretem magam képeken látni 2. Nem vagyok fotogén. Ez nem azt jelenti, hogy bűn ronda vagyok./ezt nem egóból mondom/ De egy kicsit szépnek tartom magam, de nem túlságosan. Ezt tényleg azért írom, mert így könnyebben megérted.

Szóval most mit csináljak?

Írjak rá, és hogyan? Vagy beszéljek a haverommal, akivel úgy annyira nem vagyunk jóban?



2015. jan. 29. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Találkozz a haveroddal, amikor épp a srác is ott van.
2015. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az a gond, hogy nem egy suliba járunk és messze van egymástól a két suli.
2015. jan. 29. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!