Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ugye nem annyira szimpat...

Fiúk, ugye nem annyira szimpatikus, ha egy lány csendes és kissé zárkózott? 17/L

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Esetemben nem befolyásoló tényező. De ahogy tapasztaltam, az ilyen lányok a legvadabbak az ágyban.
2015. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet felölem csak ne ku r va leen
2015. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

mindennek megvan a miértje..

az se mindig szimpatikus ha sokat beszél.. :)

2015. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

na az életképtelen kategória legyen,aki azt várja,hogy majd én kihúzom belőle az egy szavas választ


tudom hogy mindent tőlem várnak a nők,hagyjuk miért,de azért beszélni tudjon már :))))

2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De, az. Bár ha annyira zárkózott, hogy mindent úgy kell kihúzni belőle, magától nem akar ismerkedni, ő nem mutat érdeklődést felém, akkor tök mindegy, mert egy idő után úgyis hagyom.
2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Alapvetően szimpatikus, de mivel én is ilyen vagyok, így nem sokra mennénk egymással egy ilyesféle lánnyal.
2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5 ös akkor enyi erővel senki ne ismerkedjen és igy jöjenek ösze:D
2015. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
de,szimpatikusabb mint a nagypofájú riß@ncokk
2015. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha csak abban nyilvánul meg, hogy nem normálatlankodik fennhangon a barátnőivel, az annyira nem gáz. Ha leszólítom és kicsit elpirul, zavarba jön, kicsit szégyenlősen viselkedik, az még aranyos is lehet egy kellően szép lánynál, de az ilyen "bocsi, hogy élek" típusú csajokat annyira nem szeretem.
2015. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szimpatikusnak szimpatikus, de soha sem tudom, hogy nekik én szimpatikus vagyok-e
2015. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!