Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nem bulizós csendes...

Egy nem bulizós csendes visszafogott lány a pasinak unalmas kisegér hatást kelt és nem is veszik észre az ilyeneket?

Figyelt kérdés

Csak mert már lassan teljesen azt érzem. Nem vagyok besavanyodott, de amint valaki megtudja h nem járok bulikba, diszkóba rögtön valami fura szerzetnek könyvel el, holott nekem az a fura ha valaki csak alkohollal érzi jól magát, sőt bulik nélkül nem érzi teljesnek az életét.

Már általános végén-középisk. elejétől tudtam pár dolgot sütni, azóta is szeretek a konyhában tenni-venni, ez a kortárs csajoknak meg valami olyan dolog ami miatt elkezdtek cikizni, talán csak irigykedtek de elég durva volt. Ki lettem közösítve csak mert nem csináltam azt mint egy átlagos tini: pia, bulik, pia haverok csavargás cigi... de ezek nekem nem is hiányoznak, hanem ami hiányzik az az hogy ezek miatt ne tartsanak valam ikülöncnek, csak mert nem olvadtam be a tömegbe hanem inkább mindig is azt tettem amit én akartam és nem azt amit a társaság vag ymások elvártak.

szerintetek velem van a baj vagy tényleg a kutyát nem érdekli ha valaki normális ? egy casjszi

23


2014. dec. 25. 16:54
1 2
 1/12 SSB válasza:
100%
Pro tipp: nem veled van a baj ^^
2014. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na de az sem mindegy, kikkel akarsz ismerkedni. :) Ne az ilyen életűekkel akarj, persze, hogy furának néznek. Hasonló a hasonlóval, ez az én elvem. Fészekrakó típus vagy, nincs ezzel para. Én is ilyen vagyok srácban. Keress ilyet!
2014. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem tartozol az átlagos középszerhez. Ez erény. Sose hallgass a tömegre, mit várnak el, nem számít. Nekik számítana (ezért középszerűek), de neked ne.
2014. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a kigyúrt,bulizos kanokat kene ferfiszamba venni,nekik tenyleg az vagy
2014. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ritka az ilyen jó csaj mint te, hozzám jössz feleségül? :D
2014. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a hozzád hasonlóakból lesz a jó feleség. a fiúk is előbb-utóbb benő a fejük lágya és inkább a hozzád hasonlóakat fogja előnyben részesíteni.
2014. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát nem érdekli ha valaki normális? Ha téged nem zavarna hogy csak 19 éves vagyok most azonnal elhívnálak randira ;)
2014. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy pár évvel ugyan fiatalabb vagyok nálad, de Ugyanez van nálam is... Csak én eljutottak oda, hogy csak mosolygok az emberek hülyeségein és kicsinyességén... :) Én hiszek abban, hogy lesz egy férfi a Számomra, akit szerethetek és ő is szeret engem. :) Vágyom arra, hogy a szerelem lángoló legyen. Nem egy discóban izzadt testek között, alkoholtól bűzlő lehelettel megáldott sráccal ismerkedjek, hanem én egy mozinak vagy színházi előadásnak jobban örülnék! :) Nem akarok sok pasival járni, csak egyel, de azzal amíg élek. :) Tehát kitartás, mert nem csak te látod így.. És majd lesz, akinek ez tetszeni fog! :D ;) 18/L
2014. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz az ilyenekkel. Sajnos nem a legjobb emberekből áll a környezeted ezek szerint. De ne aggódj ezen, vannak még normális, kedves emberek. Ezek meg fognak becsülni téged. :)
2014. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6.!

Ezgyezzünk meg abban, hogy kurv*ból lesz a jó feleség.

2014. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!