Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem sikerül soha egy...

Mondmeg miaz kérdése:

Miért nem sikerül soha egy csajjal sem?

Figyelt kérdés

Csúnya lennék? A szövegem a szar, vagy mi???? Komolyan nem értem hogy miért nem mondja meg őszintén ha nem akar találkozni, inkább hazudik egyet -.-

Kép rólam: [link]

Szerintetek csúnya vagyok? :O

16/F



2015. jan. 30. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya (már amennyire férfiként meg tudom ítélni), de annyira jóképű se, márpedig ebben a korban még csak a legjóképűbb, legmenőbb fiúknak van esélyük becsajozni. Egyébként a képről nem látszik, de alacsony még lehetsz, az legalább annyira kizáró ok a lányoknál, mint a csúnyaság.
2015. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kisboltos ***** válasza:

A szövegeddel kapcsolatban kérdezd meg a közeli ismerőseidet. Lehet még nem látják benned a férfit, de pár éven belül ez sokat fog változni.

Mennyire vagy részese társaságoknak?

A kinézeteddel nincs semmi gond szerintem.

Legalábbis férfi szemmel nem tűnsz annak.

2015. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy csúnya:)

Rossz lányokkal hozott össze a sors, van ilyen!

De nem kell búnak adni a fejed, bármikor bárhol megtalálhatod a barátnődet! :D

L

2015. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 186 centi vagyok, szerintem nem olyan alacsony. Mindig próbálok a társasággal lenni.

Viszont nem vagyok olyan beszédes, ha van téma akkor tudok beszélni, próbálok többet megtudni a lányokról de úgy hogy közben ők is megtudnak rólam valamit.. de ugye nem vagyok tapasztalt a csajozásban mivel még csak 2 volt az is rövid távon.

2015. jan. 30. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy csúnya. Ha nem vagy nagy dumás, keresgélj a visszafogottabb lányok között. Nagyon szépek aranyosak vannak közöttük, csak nem olyan feltűnőek.
2015. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mostanában nincsen olyan sok "visszafogott" lány, legalábbis nem ismerek olyanokat.
2015. jan. 30. 19:27
 7/7 anonim válasza:

Ha gondolod beszélgethetünk:3 15l

Így kép alapján semmi baj nincs veled énszerintem...

2015. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!