Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyire abnormáli...

Szerintetek mennyire abnormális és elfogadhatatlan, hogy 25 éves nő létemre 19 éves pasi tetszik, de nagyon? Én is neki mellesleg. A környezetem 'kibukna', ha kiderülne, hogy van köztünk valami.

Figyelt kérdés

Egyébként pont olyan ember vagyok, aki lesz@rja mások véleményét, és csak a saját dolgommal foglalkozom.

Itt viszont nemcsak idegen emberek véleményéről lenne szó, hanem pl. a családjainkról is...:(



2015. jan. 30. 17:26
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:

Őket is le kell tojni.

Ha szeretnek,akkor bátorítanak benne.

2015. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi abnormális vagy elfogadhatatlan nincs benne, nem is értem miért gondolnák ezt? Vannak párok jóval nagyobb korkülönbséggel is és az sem számít szerintem, hogy a nő vagy a férfi idősebb, csak egymásnak legyenek jók.
2015. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem érdemes a többi emberre koncentrálni. Ilyen szerelemet hozott nektek. Az érzéseket nem lehet irányítani. Ha emiatt mindenféle rosszat mondanának a szüleid, akkor ők nem jó szülők!
2015. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy bármi rosszat mondanának, de a kívülállók minden bizonnyal. Jó persze, nem az ő dolguk, de sajnos sok a rosszmájú ember...
2015. jan. 30. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Te mondtad, hogy nem foglalkozol velük nem? Akkor mi a probléma? Csak éljétek és élvezzétek az életet!
2015. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Bár engem taszítanak a nálam fiatalabb férfiak, nem hinném hogy ez akkora korkülönbség, főleg ha hasonlóak vagytok. :) Miért lenne ez baj? Aki ilyet mond, az a nem normális.
2015. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkozol velük akkor miért is folyton ezt hozod fel? Hogy mások mit mondanak?


Elmondom, én 23 éves nőként vonzódtam már nagyon egy 17 éves sráchoz. És akkor mi van? Ez a kettőnk dolga.


Ha 25 éves a barátod akkor is lesz rajta fogás bőven!

2015. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Nagyvárosokban sok minden normális, ami kisvárosokban annál kevésbé...

2015. jan. 30. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem gond. Én 12 éves voltam amikor összejöttem a párommal. Ő 24 volt akkor. Eleinte nem igazán tudtam, hogy gyakorlatilag egy dupla annyi idős nő, mint én, mit akar tőlem, egy 12 éves fiúcskától. Igaz, 10 éves koromtól folyamatosan udvaroltam neki (akkor még pénzügyileg megtehettem), és mivel engem a szüleim elég konzervatívnak neveltek, konkrét szerenádot adtam, rózsákat küldtem, verset írtam (a XIX. századi nyelvezettel való írás már kiskoromban megmutatkozott), egy sétahajón kettesben vacsoráztunk gyertyafényél, mellettünk kis vonószenekarral. Ezt akkoriban még megtehettem, kis faluban éltem, a párom pesti volt, én pedig ott helyben ugye mindenkit ismertem, és ahogy folyton besegítettem csatornaépítésbe, parktakarításba, bolti pakolásba, így mindig kaptam pénzt, ezáltal a fent említett "eseményeket" mind saját pénzből finanszíroztam.

14. születésnapomon hozzáköltöztem, azóta vele élek. (Addig nem történt aktus sem, akkor 14 volt az alsó korhatár jogilag) Jelenleg 17 éves vagyok, párom 29. A nagykorúsítási kérelemnek köszönhetően amit még 16 éves koromban elindíttattunk, december 13-án a születésnapomon összeházasodtunk, valamint hosszas próbálkozás után végre várandós, márciusra van kiírva a gyerek.


Eleinte nálam nagyon ellene voltak, és a páromnál is. Mindkettőnket el akartak küldeni otthonról. A szüleim pedofíliával akartak perelni, meg mit tudom én mivel. Aztán kissé kifakadtak belőlem a dolgok, szerintem úgy beszéltem a szüleimmel, hogy akár ki is tagadhattak volna, nem érdekelt. Megmondtam a magamét, lenyugodtak, ma pedig már iszonyatosan boldogak, hogy végre nagyszülők lesznek.


Eleinte biztos, hogy ellened/ellenetek lesznek, de meg fognak vele békélni, ez 100% ! Lehet, hogy kelleni fog hozzá fél év vagy egy év, de (ha egyáltalán ellenkeznek az elején, hiszen lehet hogy valami csoda folytán mégsem) biztos hogy el fogják tűrni. Azt nem állítom, hogy elfogadni, de eltűrni biztosan!


Én: 17/F; párom 29/N

2015. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó,a párod nem kicsit ferde hajlamú.
2015. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!