Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én a 80 kilòmmal a 167...

Én a 80 kilòmmal a 167 cmemhez nagyon kövérnek és a legtöbb nő számára nem elfogadhatatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Arányosan vagyok kipárnàzva ès el bírom a saját tömegem.
2013. dec. 9. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lennél elfogathatatlan? Kb ez az ideális. Bár ugye ez csak egy kép alapján lehetne megválaszolni!
2013. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első, a Kérdező nem ló, miért akarod befogatni? :D


Kérdező, a dupla tagadás egy állításnak felel ám meg:)


Szerintem kicsit túlsúlyos vagy, az elfogadhatóság pedig a lánytól függ. Ha téged nem zavar az alkatod, akkor lesz olyan lány, akit szintén nem. De azt tudnod kell, hogy a oengevékony lányoknak nem fogsz bejönni 90%-ban. Ezt nevezem én hasonlót a hasonlóval elvnek. Ami alól persze sok kivétel van. De nagy átlagban vékony lányoknak a vékony (esetleg az izmosabb) férfiak jönnek be, és fordítva. Nekem pl ha te lőány lennél nem jönnél be, mert nekem a vékony lányok tetszenek. Tekintve, hogy én is vékony férfi vagyok.

2013. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól van na!!! Csak elírtam! :DDD
2013. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én is elírtam, mert elfogni/elfogatni a bűnözőket szokás, nem tudom miért alakult át az agyamban befogássá :D
2013. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodtam rajta, mert mostanában mindenhol csak azt làtom-hallom hogy a vékony pasi a jò pasi...
2013. dec. 9. 15:29
 6/9 anonim válasza:

Ha normálisan viselkedsz, tudsz beszélgetni a lányokkal és nem a helyi vagány csávók klubbját erősíted, akkor nem hiszem, hogy aggódnod kellene, ugyanis meg fogod találni azt a lányt, aki így is bolondulni fog utánad. :)

Fiatalabb koromban nekem is volt vékonyabb és testesebb párom is, soha nem az érdekelt, hogy hány kiló, hanem, hogy összességében jó fej legyen, törődjön velem és legyen igényes saját magára is.

Nem utolsó sorban 167 centihez 80 kiló nem vészes, ezt még nem nevezném kövérnek, bár tény, hogy a mai fiatalok sokkal többet adnak a külsőségekre.

Akármilyen is vagy, légy önmagad, mert az a jó kezdet, ha önmagadért szeretnek, ha meg egy lány azért nem áll veled szóba, mert túlsúlyosnak tart keress olyat, aki megérdemli, hogy törődj vele. Előbb utóbb mindenki megtalálja a magához illő párt. :)

2013. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyi, hogy ha az 50 kilós csontkollekciókat gondolod/mondják jó pasiknak marha nagyot tévednek. 167 centihez legalább 65-70 kiló legyen egy srác, különben az már csak a fogpiszkáló kategóriába esik. Erre szoktam mondani, hogy nem csak ott szúr, ahol kellene...

2013. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég alacsony vagy :S
2013. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, alacsony vagyok... Amùgy már nem vagyok tini de középkorù sem. Most vagyok 25.

Van egyéniségem is. Mondjuk a kedvesség nem az erősségem. Àltalában őszinte vagyok és bizonyos ismerősöm szerint " csípős a természetem" ami annyit tesz hogy nem is pròbàlok kedves lenni. Persze bántò se. Nem tul egyszerű ezt moderàlva tartani...

De valamiért mégis kedvelnek pàran. Sajnos szerelemmel nem mostanàban.

2013. dec. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!