Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 ÉVES FIÚK! Ha van egy...

18 ÉVES FIÚK! Ha van egy kicsit fiatalabb lány akinek nagyon nagyon tetszel de fél nagyon ezért nem mer odamenni suliba meg írni akkor mi az ami felkelti a figyelmed?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok hogy miniszoknya,662 kg smink,stb.

Valami amitől egy lányt érdekesnek találtok.pl.ha sokáig néz,ilyenek.

Hülyeséget ne írjatok..


2015. jan. 30. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Odajön, valami szöveget kitalál, és elkezdünk beszélgetni, majd megkérdi, hogy hívnak, látszódjon hogy izgul és félénk, kicsit beszéljen össze-vissza, ésha bejön nekem akkor tuti, hogy további is lessz, nekem ez izgató, ebből látszik hogy nem egykis flegma ribi.
2015. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rám mosolyogna tuti el19/f élveznék.
2015. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig sokat számít ám ha tetszel is neki, egyébként nézheted ameddig akarod.
2015. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki, az felkelti a figyelmemet, de ettől még nem fogok hozzá biztosan odamenni, ahhoz azért több kell. Küldd vmi barátnődet mondjuk. Vagy menj oda hozzá suliban vmi ürüggyel, ami nem feltűnő (kérj el vmi példatárat, függvénytáblát, számológépet, vagy ami eszedbejut), akk már dumálhattok pár szót. Vagy jelöld be Facebookon, és lájkold be néhány képét. Ha tetszel neki, úgyis rádír, ha meg nem, akkor felesleges is törni magad.
2015. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 A válaszod első felével egyetértek, teljes mértékben, de a facebookos képlájkolgatás hülyeség, mert sokan már reflexből lájkolnak. Én például biztosan nem írnék rá egy lányra ennyi után.


A kérdésre válaszolva, próbálj valahogy közel kerülni hozzá, beszélgetést kezdeményezni, akármit, ami nem teljesen félreérthető, mert, ha a srác olyan bamba, mint én, a mosolyból nem feltétlen fog levonni messzemenő következtetést.

2015. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös. Én is csak akkor írnék rá ezek után egy csajra, ha amúgy is tetszene, csak azelőtt vmi okból nem kezdeményeztem. Ha amúgy nem tetszik, nyilván nem írnék rá csak azért, mert belájkolta a képem.
2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahj,de én nem merek hozzá odamenni:( félek nagyon:( amúgy nem a fiúnak kéne odamenni?
2015. jan. 30. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta társadalmi forma VOLT. Nálam például kezdeményezett több lány, és jobban esett, mint amikor nekem kellett odamennem (Nem mintha nem mernék.), így már elsőre volt valami szimpatikus a lányban.
2015. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem annak kell odamenni, akinek tetszik a másik. Én pasi vagyok, ha tetszik a csaj, és látok vmi esélyt is nála, akkor odamegyek.

Na de most ha minden csaj csak várná h pont az az egy pasi menjen oda, aki neki tetszik, akkor ez mekkora eséllyel is teljesül? Elég sokáig várhatsz, ha tetszik, jobban jársz, ha odamész. Vagy vársz, jó eséllyel a végtelenségig.

2015. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!