Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti ismerkednétek egy...

Fiúk! Ti ismerkednétek egy ilyesmi karakterű lánnyal? Mit szólnátok ha ilyen barátnőtök lenne?

Figyelt kérdés

Fiuk! Nektek mi a benyomásotok egy ilyen stílusú lányról? Mit szólnátok ha ilyen barátnőtök lenne, aki igy öltözik/néz ki?

Kép: [link]


És: [link]


Szoktam sűrün látni ugyanilyen ruhába csak már nem szemüveges.



2015. jan. 31. 00:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
jaj, a rockerek.hu profilján anno rendszeresen röhögött az összes ismerősöm, szerencsétlen lány rettenetes minden tekintetben
2015. jan. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nincs vele baj, ahogy látom, meg már nem rocker. Ahogy hallottam dolgozik, tanult, ilyesmik, meg csinosan öltözik most h elfogadják ugy ahogy van. Bár elsőre beképzeltnek tünt de hallottam h nem az. de inkább a stílusát nézve, ilyen is olyan is. Vagy mix lehet, de mindig másmilyen de már nem az, néha látom csak.
2015. jan. 31. 00:53
 13/25 A kérdező kommentje:
Amugy rockerek.hun én is egy ideig fenn voltam de szánalmas ami ott megy, a másik fikázása, stb. Szerintem mindenki nézzen tükörbe mielött kiossza a másikat.
2015. jan. 31. 00:55
 14/25 demonlord90 válasza:
sem alkatilag, sem stílusilag nem cinkes, csak az arc nem jön be.. de ez szubjektív
2015. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Stílusra nem rossz de amúgy nem jön be.
2015. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Tök nyóc, csak ne cigizzen...!
2015. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jaja. Ez igy van. Bár olyan falusinak tünik, az is ha jól tudom, de nem baj az szerintem, mert én is az vagyok. Rockerek.hu-ban is azt utáltam meg h a sok pesti egyszeruen primitiv embernek tartja azt aki vidéken/falun él (ezért is lett elegem belőle). Nekem pl. az agyonszolizott, hidrogénezett haju lányok meg akik a szemöldöküket nem szedik (ezalatt értem a vastag természetes szemöldököt) az nem jön be, olyan igénytelen számomra. :S Vagy a kövér lányokról ne is beszéljünk.
2015. jan. 31. 01:10
 18/25 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok Budapesti, de tényleg elég tanyasinak néz ki. Kicsit igénytelen ez a zsíros fekete haj az ügyetlenül berajzolt szemöldökkel. Ezzel a nővel biztos nem ismerkednék, még az átlagos nő szintjét sem üti meg, igénytelen, semmi nőiesség.

Miért írsz róla ilyen sokat? Szerelem? :D

2015. jan. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
b*
2015. jan. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem csak szerintem nem rossz. Mint ahogy írtam nem mindig ilyen stílusba öltözik meg van sok közös ismerősünk, meg olyan heti többszöri szinten látom, és szerintem nem igénytelen, meg elég változatosan öltözik. Igy tudom nagyjából a dolgokat. Az meg szerintem mindegy hogy valaki tanyán vagy városban él.
2015. jan. 31. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!