Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nagyon alacsony pasi...

Lányok! Nagyon alacsony pasi vagyok, de ha megtanulnék gólyalábon járni és folyton azon járnék, akkor már ismerkednétek velem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

hmmm nem is rossz.. nem is rossz...


kreativitás 8/10

igazából lehetne akár 10 is mert általában csak valami picsogós témájú kérdés van ilyen témában

2015. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem, te akkor se kellenél nekik. akkor is csak egy alacsony bohóc lennél.... i feel your pain, bro :(

egy kövér bohóc

2015. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy igen,de addig is gyakorolj:D
2015. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ha kiderül, nagyon csúnya szakítás lesz a vége.
2015. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik haverom nagyon alacsony, nem túl szép fiú. Mégis mindenki oda van, érte mert vicces, kedves és nagyon jófej. Soha nem problémázott azon, hogy alacsony, hanem képes ebből viccet csinálni.

Ha neki megy, neked is. Ne a kifogásokat keresd.

2015. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít a magasság... Milyen magas vagy? Én precedens 158 cm és leányzó, hozzám képest is olyan alacsony vagy?? :) 18/L
2015. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!