Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik ti hogy es hol szedtetek...

Pasik ti hogy es hol szedtetek fel a mostani csajotokat? Ha nincs akkor a legutolsot aki volt. Kort is ha lehet es csajt is hany eves volt

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ex-barátnőm itt, azóta nem volt más :D Mondjuk perpill vannak fontosabb dolgaim is.
2015. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. 28 vagyok, de még randim sem volt. Rengeteg módszert kipróbáltam már, de túl ocsmány külsőm van ahhoz, hogy egy lány képes legyen legalább annyira emberszámba venni, hogy ne küldjön el azonnal, amint közelednék felé.
2015. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Legalább gazdag vagy, jó egzisztenciával? Mármint ha nem csajoztál akkor gondolom a pénzt kergetetted szóval legalább jómódban élsz.

2015. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem exem a volt munkahelyemen szedett fel. 2 hónapig minden áldott nap bejött és megvett valamit amire nem volt szüksége, csakhogy lásson. 1 hónap után kezdtünk el beszélgetni, mert egészen addig borzasztó unszimpatikus volt nekem. Aztán elkezdtünk ismerkedni, randi, lamúr... De sajnos hamar vége lett :)

21N

2015. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: Nem kergettem a pénzt. Összehasonlíthatatlanul több energiát fektettem a csajozásba, hogy végre legyen barátnőm, mint a pénzkeresésbe. Ennek ellenére viszonylag jó módban élek. Vagy hát ez kinek mi. Mivel többet keresek, mint amennyit az igényeim fenntartása mellett el tudok költeni, így talán nem állok rosszul. De ezen nincs mit csodálkozni, hiszen, ha van elég sütnivalója az embernek, kreatív és ügyes, akkor képes pénzt keresni, viszont ha valaki ocsmány, mint én, akkor ennek ellenére lehetetlen barátnőt találnia.
2015. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehol

19/F

2015. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!