Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miert van? :o nagyon nem...

Ez miert van? :o nagyon nem ertem sajat magam.. (tobbi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

nem vagyok csunya,de nem is gyonyoru:/

sok fiu ram irt mar.....

volt aki nagyon nyomulos volt,tehat egybol sziveket irt meg ilyesmi es mar akkor tudtam hogy nincs nalam eselye,pedig egeszen helyes volt a fiu...

volt aki nem tudott irni:nem irt mondatvegi irasjeleket,minden szot probalt leroviditeni,rengeteg hibakkal irt,pedig o sem volt csunya de nalam mar akkor nem volt eselye...

vollt aki az elozo ketto egyutt...

volt aki tul komoly volt....

es mit csinaljak hogy ne idegesitsen ez engem?

viszont volt egy fiu 'álompasi'

tokeletes volt... nem nyomult, tudott irni rendesen,lehetett vele rendesen mindenrol beszelgetni,kulseje fullos (szamomra),kicsit perverz volt(amit en imadok*-*)... csak o neki megtetszett egy szebb lany es igy leszart engem..

vissza terve a dologra: engem a helyesiras ami kiborit...tehat ha valaki nem ugy ir hogy olvashato legyen...stb.(na.... nem tudom megfogalmazni,de remelem ertitek) akkor mar kiabrandulok belole....

mit tehetek ez ellen?

14/L



2015. jan. 31. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sehol egy strici, egy futtató

Mert az neked nem való

Se társ, se férj, se gyerek

Mert a függetlenek ilyenek

2015. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Először is, olvasd el amit most írtál ide, és utána akadj ki rajta!köszi :)

2015. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Miért akarnál tenni egyátalán?

Aki annyira agykretén, fogalmazni, értelmesen beszélni mint egy ember sem tud, nem kell esélyt kikényszeríteni magadól.... szerintem.

Én is ilyen vagyok. Ha úgy beszél mint egy döglött harcsaq, nem fogok visszaírni se neki...

18F

2015. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mondjuk ha megkérdezted volna őket hogy csak lusták-e rendesen írni vagy esetleg valami gond van

és képzeld nekem van papírom róla hogy nem tudok rendesen írni :P

2015. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem ertem miert kell egybol belemkotni..de mindegy...nem erdekel...viszont nekem meg mindig jobb a helyesirasom,mint nekik..... mindent leroviditenek(felfogtad??) es nem irnak mondatvegi irasjeleket...

mig en nem roviditek es irok mondatvegi irasjeleket...

igy kepzeljetek el hogy hogy irnak:

'szia

mizu

mi csi

ismizni'

semmi irasjel es sok rovidites:@

2015. jan. 31. 14:16
 6/17 anonim ***** válasza:
engem is zavar ha, valaki nem tud leírni egy mondatot normálisan. De hát ilyen a mostani generáció, mindenre van eszük, de arra, hogy elvégezzék az általános iskolát vagy megtanuljanak helyesen írni, arra nincs. Úgy nem lehet odafigyelni órán ha a telefonjukat nyomkodják.
2015. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
3-as koszonom a valaszod,igazad van:)
2015. jan. 31. 14:17
 8/17 bandi6891 ***** válasza:

Kérdező.

Majd idővel alakulni fogsz,rájössz arra vannak fontosabb dolgok az 1000 elvárásodnál és mi az ezek közül ami tartható vagy csak elnézőbbnek kell lenni.


Egyébként nő leszel szóval kritikusabban fogod látni a másikat,én meg mint férfi erre nem tudok sokat írni csak annyit nehogy így maradj és végül azt vedd észre hogy egyedül maradtál 20 éves korodra,mert a neked megfelelő fiúk aránya 1:100-hoz.

2015. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már itt tartunk!

Hol vannak a mondatvégi írásjelel?

A három pont NEM mondatvégi írásjel!

Semmi nagybetű, semmi ékezet!

És te gondolod hogy helyesen írsz?

Megjegyzés:Az hogy telefonról írsz, az nem kifogás, én is arról írok!

2015. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

uristen:D najo hat megkell mondjam szanalom vagy:)

nem tudod megerteni hogy mit szeretnek ezzel mondani? erdekes a tobbiek megertettek:D

lehet erteni mit irok es nem roviditek:D,en irok kerdojelet,ponttot is es meg felkialtojelet is. az egy dolog hogy nem nagybetuvel kezdem a mondatot,de szeritem lehet erteni mit irok:D de mit is varok. uristen!

2015. jan. 31. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!