Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem küld saját magáról...

Miért nem küld saját magáról képet egy nő? Ha kiderítem hogy kamu akkor miért neki áll még feljebb és ő oszt ki engem?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult, megkapok egy szép képet egy lányról...persze túl szép hogy igaz legyen, bemásolom google images-be és szépen jönnek a találok több tucat oldalról..

És amikor elmondom hogy bocsi de miért nem magadról küldesz képet akkor még én vagyok a szemét hogy milyen bunkó, érzéketlen vagyok stb :D

Ha nem akarja hogy lássam akkor ne küldjön képet, de minek szivatják az ilyenek az embert?


2014. jún. 24. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, én pont ma jártam így. Csak nem ugyanazt fogtuk ki?:D
2014. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Priviben "Dalma Takács" ként van jelen
2014. jún. 24. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
jézusom már megint te vagy az? te hogy nem unod meg, Gellért, hogy örökösen az ilyenekkel szórakozz? nem unalams ez egy kicsit?
2014. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem magáról küldött képet mert ha most kezdtetek még csak beszélgetni akkor lehet félt hogy máshol köt ki az a kép, mivel annyi mindenkitől csak azt halljuk (szülők,barátok stb...) hogy nehogy küldj képet mert kitudja ki az illető, lehet pedofil vagy akárki (persze nem rád gondolok csak általánosságban beszélek). Általában én sem az első pár mondat után küldök képet. Vagy olyan síkhülye, hogy azt hitte ezzel át tud vágni.:) SZERINTEM ez történhetett.:)

14/l

2014. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy félt volna hisz nem is kértem képet, ő maga kárdezte meg hogy "Én is küldjek?" Mondom, persze küldj csak:)... És ez lett.
2014. jún. 24. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nemes egyszerűséggel megoldom: csak az kap rólam képet, akiben 100%-ig megbízok. De kamu képet nem küldök, inkább nem küldök semmilyet! Mondjuk az is igaz, hogy nem ismerkedni járok ide...
2014. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ja az más akkor csak egyszerűen túl sok az önbizalma van ami ebben az esetben nem túl előnyös... bunkó a csaj oszt' cs :DD
2014. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
túl sok önbizalma van*
2014. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!