Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más férfi is van úgy hogy nem...

Más férfi is van úgy hogy nem megy neki a csajozás? Lehet hogy akkor el kéne kerülni a nőket? 25f

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet
2015. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kendrazoltan ***** válasza:
Ha "csajt" szeretnél, akkor próbálj tovább "csajozni". Amennyiben párt keresel, úgy ilyen szavakat ne használj, mert egyikben sincs semmi tisztelet. Minden zsáknak megvan a foltja, csak át kell gondolni, hogy amit adni tudsz és amit elvársz egy esetleges "célszemélytől", az egyensúlyban van-e....mert ha hosszútávon vagy sikertelen, akkor esélyes, hogy nincs...
2015. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem a nők kerülnek, szóval ezért semmit sem kell tenne. Túlságosan undorító és ocsmány külsőm van ahhoz, hogy egy lány képes legyen szeretni.
2015. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kendrazoltan ***** válasza:
Nagyon sok olyan nő van, aki ugyanígy gondol magára...mindenki szép valaki más számára...MINDENKI, ezt ne felejtsd el...
2015. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem probálkozz elmenni szórakozó helyre, tegnap voltam én si elöször és a lányok közt egy kettö akik józanok voltak azokkal el is beszélgettem.

Első lépésként kérdezd meg tőlle, hogy nem-e zavarod, ha azt mondja, hogy nem akkor van már is esélyed.

2. lépés. Kérdezd meg, hogy lenn-e kedve elmenni veled, pl mozi, cukrászda, vagy séta (bár az uttobi rosz ídőjárásban nem ajánlott).

Ha abban is benne van akkor simán benne lenne a hosszú távúban.

Ha mást kezdesz el tölle kérdezgetni akkor unalmasnak fog tartani és 2 perc útán jön az ürügy a telef, wc, mindjárt jön stb.

Bár, hogy öszinte legyek én csak 2 hete kezdtem el ismerkedni és még csak 2 lánnyal probálkoztam és nem ezt az ismerkedési modszert használtam, hanem a kérdezgetös hosszú beszélgetést, ami nem jött be nekik.


De most ha egyből rákérdezel hogy lenne-e kedve elmenni veled akkor, tudja, hogy komolyan gondolod akkor nem fog lepatintani...

Csak ezt a tanácsot tudom adni.

És persze a legfontosabb az, hogy ne a külsöt hanem a belsöt nézd.

2015. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam hasonló képen de nem jött be.
2015. jan. 31. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Sose mond hogy lenne-e kedve mert azt hiszi a lány hogy töketlen vagy inkább mond azt hogy találkozni szeretnél vele . Az meg a másik hogy több mint 7 milliárdan élünk a bolygón ha több milliárd férfinak sikerült már akkor neked is fog csak bízz magadban ! :)
2015. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már nem tudok bízni magamba.Szinte már nincs önbizalmam.
2015. febr. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!