Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még a világon (jó, Magyaro...

Van még a világon (jó, Magyarországon) olyan srác, akiben van annyi, hogy nem csak kifutómodellekkel hajlandó beszélgetni, ismerkedni? Valamint határozottan nem perverz és tovább lát a szex kifejezésen?

Figyelt kérdés

Megértem azokat a fiúkat, akik így 16-18 között nagyon ráállnak a szex témára, de azért csak akad még valaki, akit nem a kanossága vezet, ha a társalgópartnere éppenséggel az ellenkező nembe tartozik.

Nincsenek égetverő elvárásaim, én se vagyok valami nagy szépség. A külső nagyon kis mértékben számít, inkább a személyiség ami dominál.



2015. febr. 1. 08:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem jó dolog a szex! Semmi bajom a szexel, viszont annál jobban idegesít, amikor valaki lefekszik egy csajjal, aztán két nap múlva már más után kajtat, mert ráunt a lányra. A "tovább lát a szex"-nélt, erre értettem.
2015. febr. 1. 10:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia hát írj aztán meglátjuk :) 18/F
2015. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem mindig a fiú "hibája" hogy mást nem tudott adni a lány..
2015. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Emberek ***** válasza:

Igen vannak olyanok, akik nem csak a szexet látják egy lányban. Akik többre értékelik őket annál, mint csak azt aki kielégíti perverz igényeiket.

Itt vagyok élő példának akár

2015. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Például én is, ha gondolod írhatsz. :)
2015. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!