Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A ti lakóhelyeteken ismerkedés...

A ti lakóhelyeteken ismerkedés szempontjából milyenek a 20-30 közötti nők/férfiak?

Figyelt kérdés

Ahol én lakom, itt meglehetősen merevek, elutasítóak, kevésbé barátkozós típusúak a nők. Emiatt eszem ágában sincs például az oly' sokszor hangoztatott "le kell szólítani, kezdeményezni, próbálkozni kell" elveknek eleget tenni. Korábban ugyanis elő-előfordult velem, hogy kisboltban, könyvesboltban, újságosnál, több véletlenszerű helyen ki mertem nyitni a számat egy-két vicces megjegyzésre, hátha éppen a mellettem álló hölgy is vevő - ha nem is ismerkedésre, de - egy minimális reakcióra, viszontválaszra, ám sajnos életem során soha sehonnan nem kaptam egyetlen pozitív visszajelzést sem.


A 20-30-as korosztályról beszélek, akikkel mindig is rokonszenvezni szerettem volna. Viszont meglepő, de az idősebb, 40-50 éves nőkkel hihetetlenül jól el tudok lenni. A munkatársakkal, a szomszédokkal, a szüleim barátaival olyan jóízűeket tudok beszélni, hogy én magam lepődök meg a nyitottságomon. Eléggé visszahúzódó típus vagyok, ám például amikor új munkahelyre kerültem, az idősebb 40-50-es női korosztály kezdeményezte az ismerkedést, és a nyitottságuknak köszönhetően új helyekre is rendkívül gyorsan be tudtam illeszkedni. Az eddigi iskoláimat is csak azért szerettem, mert idősebb, barátságos tanáraim voltak. Sajnos a korosztályomról ezt nem mondanám. Persze van az idősek között is olyan, aki megéri pénzét, de most nem erről van szó. Ellenben ugyanezekről a helyekről (tehát munkahely, iskola, lakóhely, közeli-távoli ismertség) a 20-30 éves nők borzalmasan zárkózottak, egy szót nem lehet hozzájuk szólni, merevek, és majdhogynem lenézik az embert, hogy "úristen, mit akar itt ez a kis gyökér". Ha rájuk nézek, elfordulnak, visszautasítóak, holott ezt soha nem tapasztaltam az időseb női korosztálynál.


Szóval a 20-30-as nőkkel annyira elégedetlen vagyok, hogy már többször is azon gondolkodtam, hogy jó lenne innen 200 kilométerre elköltözni... de szerintem ott sem lenne jobb.


A ti lakóhelyeteken milyenek az emberek? Nyitottak, zárkózottak? Ti is észrevettétek, hogy az idősebb nők sokkal nyitottabbak az ismerkedésre?


2015. febr. 1. 12:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jav.: idősebb*
2015. febr. 1. 12:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lakóhelyem nagy vonalakban : korosztálytól függetlenül mindenki el van szállva magától.Az utcán egymást méregetik,ki miben van,hogyan van felöltözve,márkás cuccban van-e.Barátságtalanok,lenézőek egyik a másikkal szemben,egymást hátba szúrják,képmutatóak,hazugok.Ennél negatívabb várost még nem láttam itthon.
2015. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2: ez sok városra jellemző :)
2015. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-ed, hol van ez, ha nem titok?
2015. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bandi6891 ***** válasza:
Valahogy így van ez ahogy írod,28 éves vagyok,velem volt már hogy válaszoltak,de még inkább ők kezdték a kommunikációt,én inkább a mosolygással kezdtem általában(gondolom ez volt bátorító számukra).Viszont a korosztályom annyit számítottak ebben a témában mint egy rakás fa.Szintén az idősebbek 35 és efelett!!!Úgy néz ki általában(nem minden esetben) minél fiatalabb valaki annál nehezebben lehet kinyitni,ők inkább a már megszerzett erősebb ismeretségeikre koncentrálnak(leginkább munkahely,iskola,rokonok ismerősei).
2015. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a 20-as korosztály a tanulatlan, nagyképű, buta emberekből áll (az értelmesebb tanul épp valamerre), a 30-as korosztálytól kezd egy kicsit jobb lenni a helyzet(sokan visszaköltöznek tanulmányaik elvégzése után).
2015. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bandi6891 ***** válasza:
Pestmegyei városban lakok ahol körülbelül 11 ezren élnek.
2015. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt végképp nem értem, több, hozzám hasonló korú férfival is beszéltem, és ők is inkább a 40-50 közötti nőkkel barátkoznak a munkahelyeiken, mert ez a női korosztály szinte mindenki irányába extrovertált beállítottságú. Szinte mindenkihez van néhány jó szavuk, és még a legutolsó pozíciójú segédmunkással is szívesen beszélgetnek, szóval nekik nem számít a kinézet, az egzisztencia, a pozíció. Ellenben egy 20-30 éves nő megválogatja a beszélgetőpartnerét, nem áll ám le csakúgy holmi alacsonyabb beosztású férfival, mert "sérti" az előkelőségét. Ami bicskanyitogató, hogy ugyanolyan pozíciójú nőkről van szó. Egy 20-30-as irodista a főnökein kívül szinte senkivel nem áll szóba, viszont a 40-50-es nők, akik ugyanazt a munkát végzik, sokkal szívesebben beszélgetnek az átlag gyári munkásokkal is. Ki érti ezt...
2015. febr. 1. 12:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen elutasítóak mindenféle ismerkedési kísérletre ahol én lakom.
2015. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kurtz Bickle ***** válasza:

Én kan vagyok, de az a helyzet, hogy hihetetlenül irritál, ha egy idegen csak úgy mindenféle hozzáfűzést böfög elő, vagy nekiáll beszélni (hozzám, nem velem!) valami dolgáról (ezek a nagypapák a buszokon kiakasztóak). Mindig úgy érzem, hogy ezek az emberek rettentően magányosak és/vagy feltűnési viszketegségük van.

Ha nő lennék, valószínűleg akkor is zavarna, kivéve, ha tetszik és/vagy kivételesen érdekes, egyedi megnyilvánulást produkál az illető. Ezen nem kell felháborodni, nem mindenki nyitott csak úgy a spontán beszélgetésre, egy fiatal lány meg valószínűleg azt gondolja, hogy csak be akarod zavarni a likába. Egy ötven körüli nő meg már... de hát várjunk, ő is ezt gondolja. Vagyis ebben reménykedik... Értitek már? ;-)

2015. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!