Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, ha egy lány nem...

Miért van az, ha egy lány nem plázacica akkor senkinek sem kell? 17/L

Figyelt kérdés
Azt hiszem,hogy egy teljesen normális lány vagyok. (Mielőtt megkérdezné még valaki nem,nem vagyok kövér. :D )

2015. febr. 1. 16:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
Engem taszítanak a plázacicák. Engem a normális lányok érdekelnek. Kár, hogy nem találkoztál még velem :)
2015. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha normális lennél, akkor tudnád, hogy ez kérdés baromság, és nem is tetted volna fel. Hihetetlen, hogy egyes csajok már azért teljesen normálisnak tartják magukat, mert ők nem "plázacicák", és ezért alanyi jogon "rendes" (értsd: jól néz ki, és menő) pasit követelnek maguknak.

Gondolkozz el azon, hogy mit tudsz nyújtani azonkívül, hogy nem vagy "plázacica".

2015. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

22

Úgyse fog elgondolkodni. Elvakítja az egója hogy ő "normalis lany"

2015. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye,nekem legalább van fogalmam a világról.. Nem mellesleg kitűnő vagyok,de ez egyáltalán nem számít,inkább az,hogy emberileg milyen valaki.
2015. febr. 1. 17:21
 25/29 anonim ***** válasza:
66%

Ezen a fórumon minden tininek öregeket megszegyenítő elettapasztalata van.


Erdekes hogy abba hogy fernek bele az ilyen retardalt kérdések.

2015. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#24

Milyen világról? Én nem ismerek egy plázacicát sem, mert nem ilyen emberekkel veszem magam körül. Az ismerőseim között elég sok lány van, pl a szakirányon, ahol most tanulok, a hallgatók 90 %-a lány. Sokukat ismerem is, és a legtöbbjüknek pasija is van.

Tudod, attól még, hogy normálisnak tartod magad, lehetsz kiállhatatlan (kérdésed alapján az lehetsz, bár lehet tévedek), vagy egyszerűen csak unalmas. Egy normális, de unalmas srác, pl nem is talál magának csajt már mindegyik lekoptatja, míg egy ugyanilyen lány válogathat a jelentkezők közül. Úgyhogy te valamiképp elcseszett lehetsz mégis.

2015. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
#26 Irtó kedves vagy! :)
2015. febr. 1. 17:28
 28/29 anonim ***** válasza:
64%
Csak az igazat írja.
2015. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Sokan a plázacicákat tartják ellenszenvesnek (nekem nincsenek ilyen ismerőseim a környezetemben), én simán csak a beképzelt embereket (nem muszáj ehhez törvényszerűen plázacica legyen).

Miért hasonlítgatod magad hozzájuk? Ha valakinek ezek kellenek, az egyben őket is leírja, mindenkinek a maga dolga az, hogy milyen a saját ízlés világa, a te párkapcsolatodat, szerelmi életed sorsát nem fogja ez meghatározni.

Nem dobálóznék azzal, hogy "biztos felszínes vagy" meg blablah... de az könnyen meglehet, hogy felszínes pasik után sóvárogsz folyton, ugyan minek? Az ilyeneknek is a maga dolga, hogy kikhez vonzódnak.

Talán még meglehet, hogy könnyebb lesz neked is, ha megfelelő embert ismersz meg, és akkor jobb lesz.


De az szerintem nem fog úgy működni, mint sok pláza cicánál, hogy "csorgassák utánad a nyáluk" vagy elsőlátásra felszínesen idealizáljanak azért, mert te normális vagy.

Talán az a különbség, hogy a pláza cicák nem kell emberi kapcsolatokat kialakítsanak, mélyebben ismerkedjenek ahhoz, hogy pl. "szerelmet" valljon nekik valami marha:) (bár ezek úgyis komolytalan dolgok). Vagy pl. senki sem fogja berakni a képedet háttérfotónak, mert figyelemfelkeltően, nyálcsorgatóan normális lány vagy, legalábbis ehhez előbb elkell jussanak veled a mély beszélgetésekig.

A lényeg, hogy nem gondolom azt, hogy ne kellenél senkinek. Biztosan kellesz valakinek.

A "kulcs" talán az, hogy nem kell mindenkinek kelleni, tömegek áhítatára várni.

Azok a pláza cicák, akiknek sokan verik a szelek, ott ők sem gondolják annyira komolyra a dolgot, ezért nem kell ezekkel az emberekkel szemben irigykedni.

2016. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!