Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudok átlagos szép kb...

Hol tudok átlagos szép kb 18-21 éves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyszerű hétköznapi lányokkal szeretnék ismerkedni. Elegem van a plázacicákbol meg a többiből akiknél csak a pénz számít és mostanában sajnos egyre több ilyennel találkozom.

2013. máj. 31. 06:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Suli, könyvtár, park.
2013. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinél a pénz számít,mert csak a pénzes ember megélhetése biztosított,és a biztonság fő szempont.


Ne kérj lehetetlent.

2013. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne, mert nem vagy egyedül


egyébként meg 18-21 évesen a többség tanul és az emberek nagy részét a szülei is eltartják ebben a korban, tehát az anyagi biztonság megvan


akkor az ilyen korú csajokat miért érdekli, hogy mennyi pénze van egy srácnak, ha néha meg tudja hívni őt, meg a közös programokra is tud valamennyit áldozni, az már szerintem bőven elég


én nem panaszkodhatok mert nem állok rosszul anyagilag, segítenek a szüleim, dolgozom a suli mellett, de nem virítom a lóvét, ha volna barátnőm persze költenék rá, mert ezzel jár (ésszerű keretek között), de a sok hiábavaló próbálkozás után azt mondtam nem érdekel

2013. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon gáz ez így. Nem vagyok csóró énsem mert dolgozom és évente töbször még egy külföldi út is futja de nem tudom szórni a milliókat a nemlétező luxuskocsimbol.

Suli jóötlet, csak kár hogy nem járok jelenleg, munka mellet nem fér bele bár szeptembertől majd lesz valami.


Lányok merre vagytok?

2013. jún. 2. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
3. hozzászóló vagyok, a suli volna a legkézenfekvőbb, de sajnos nem az, én most elsőéves egyetemista vagyok, pont beletartozok a szóban forgó korosztályba, és azt látom hogy nem lehet az egyetemen se ismerkedni, a jobb lelkületű lányok már eleve úgy jönnek egyetemre, hogy foglaltak (érthető), aki meg lányként ennyi idősen egyedülálló, azoknak sztem elég magasak az elvárásaik, és mondom hiába próbálkozom, mindenki elhajt, vagy megkapom a legyünk barátok lehetőséget
2013. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok megint :), ráadásul ahova én járok erős nőtöbblet van, és vannak egyedülálló ilyen korú lányok azért, de sajnos nagyon önzőek és önelégültek (tisztelet a kivételnek)
2013. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Sajnos a századforduló környékén ez a fajta veszélyeztetetté vált, populációjuk a kritikus szint alá csökkent.

A megmaradt egyedek szétszóródva találhatóak a Föld bolygón, előfordulási helyük könnyű fellelésére nincs algoritmus, ám megtalálásuk életmódjukból kiindulva lehetséges. Ők is emlősök fogazatuk mindenevő, így ugyanazt eszik mint mi, tehát járnak bevásárolni. Piac, bolt. Helyváltoztatáshoz, lábaikat használják így néha néha felbukkanhatnak ilyen helyeken: járda, zebra, úttest. Az időjárás viszontagságai elől, házakba menekülnek melyeket minden oldalról fal vesz körül. Ilyen lakóalkalmas struktúrák megtalálhatóak kisebb községektől, tanyáktól, a nagyobb városokig. Ők is részt vesznek az oktatás, különböző területein, így előfordulhatnak középiskolákban, egyetemeken. Itt is fellelhetőek. Ügyeiket ők is intézik bankokban, okmányirodákban, postán, akárcsak mi egyszerű emberek, kik ilyen lényeket keresünk.

Megismerésükhöz kommunikáció szükséges, melyet legcélszerűbb beszéd útján megvalósítani, hiszen ez az ember egyik legkifejezőbb eszköze az információ cserére.

2013. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, a kérdező hány éves, mert ha 40-50, akkor gáz van!! :-))
2013. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ivilicious ***** válasza:

'az anyagi biztonság meg van'


örülnék én,ha eltartanának a szüleim 20 évesen :))...

2013. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a kérdező 21 éves nem 40-50 :D
2013. jún. 12. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!